Milczanowski Szymon Milczanowski Transport

Transport samochodowy
ul. Cicha 6, 14-105 Łukta warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Milczanowski Szymon Milczanowski Transport

Informacje

Opis działalności
Firma Milczanowski Transport jest zlokalizowana w Łutce, na terenie powiatu ostródzkiego, w województwie warmińsko-mazurskim. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe.
Produkty i usługi
Nasza firma transportowa to przede wszystkim profesjonalny i dokładny przewóz ładunków w dobrej cenie. Oferujemy przewozy wielkogabarytowe na terenie całej Polski i nie tylko. Jeśli szukają Państwo przewoźnika, który gwarantuje bezpieczny transport to poszukiwania zakończone.

Jesteśmy obecni na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- Transport krajowy,
- Transport międzynarodowy,
- Transport UE.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy przewożony przez nas ładunek był starannie zabezpieczony i przygotowujemy wszystko tak, że już od momentu wyjazdu mamy całkowitą pewność co do bezpieczeństwa towaru. Transport zagraniczny jest dla nas równie łatwy jak transport krajowy. Na trasach międzynarodowych poruszamy się z łatwością, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować terminowe dostarczenie towaru.

Transport rzeczy, transport części zamiennych czy czegokolwiek innego nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zawsze podejmujemy się nowych wyzwań i nie odmawiamy tam, gdzie inni mogą się przestraszyć.

Nasza kadra to doświadczenie kierowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat topografii i geografii różnych regionów są w stanie zawsze zagwarantować czasowy transport. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń