Gefest Tomasz Polaszczyk

Masaże lecznicze

Medycyna naturalna
ul. Długa 7a/9, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gefest Tomasz Polaszczyk

Informacje

Opis działalności
Gabinet Medycyny Naturalnej GEFEST jest własnością Tomasza Polaszczyka. Znaleźć nas można w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1998 roku.
Produkty i usługi
Żyjemy w czasach, w których w zasadzie niemal, każda osoba w średnim wieku uskarża się na co najmniej jedną dolegliwość natury zdrowotnej.

Trudno się temu dziwić - jedzenie, które spożywamy, powstaje przy udziale hormonów i środków chemicznych, naturalne żywioły tj. powietrze i woda zostały skażone, a normalny dzień obfituje w stres i napięcia.

Gdzie w takiej sytuacji rozwiązania szukamy ? W lekach, które - i owszem - pomagają na wiele schorzeń i tłumią objawy chorób, ale zawsze pozostawiają po sobie w organizmie ślad w postaci niepożądanych efektów ubocznych. Czy istnieje zatem sposób na pozbycie się choróbjednocześnie nieinwazyjny i nieszkodliwy, a zarazem skuteczny? Odpowiedzią jest medycyna naturalna.

Drodzy Państwo, przy współpracy z medycyną akademicką w swych terapiach stosuję różnorodne metody uzdrawiania tj.: bioterapia, masaż - klasyczny, lecznicze i relaksacyjne, terapia kręgarska,hipnoza. Chiński Masaż Klasyczny, elektropunkturę i akupunkturę ucha. Wykorzystuję staroludową wiedzę medyczną oraz ziołolecznictwo. Przygotowuję ŻYWĄ WODĘ, która po spożyciu powoduje zamianę jonów ujemnych - chorobotwórczych na jony dodatnie, ESENCJE ENERGETYCZNE, OLEJEK DZIADKA, JEGISZE - wspomagający leczenie różnych schorzeń, rysuję KODY stymulujące prawidłowy przepływ informacji z mózgu do organizmu.

Bioterapia, którą stosuję, nie jest klasycznym przekazywaniem energii, lecz działaniem mentalnym na strukturę komórkową ciała istoty żywej, dzięki czemu np:
złamane czy pęknięte kości szybciej zrastają się, powstałe różne guzy w organizmie zostają wchłonięte itp.

Neutralizuję i oczyszczam ludzi, pomieszczenia: mieszkalne, biurowe, hale produkcyjne i magazynowe z negatywnej energii, uroków i wpływów czarnej magii mogącej zakłócić spokój i harmonię. Likwiduję zjawiskosamoczynnego poruszania się przedmiotów.

WZMACNIAM I ZWIĘKSZAM PLONY UPRAWNE NA POLACH, W SADACH I OGRODACH.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń