Biuro Usług Technicznych I Kosztorysowania Kalinowski Adam

Zostaw nam swoje inwestycje, my zajmiemy się ich realizacją

Ekspertyzy i kosztorysy budowlane
ul. Korczak 38A/6, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Korczak 38A/6, 62-800 Kalisz wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Adam Kalinowski. W Kaliszu prowadzę Biuro Usług Technicznych i Kosztorysowania. Własną firmę prowadzę od 2016 roku.
Produkty i usługi
Na moją ofertę składa się kompleksowe sporządzenie kosztorysów, przedmiarów budowlanych, sanitarnych, elektrycznych i inwestorskich, przygotowanie, prowadzenie i koordynacja robót budowlanych oraz realizacja zadania inwestycyjnego pod kątem obsługi techniczno–ekonomicznej.

Dokonuję wycen w oparciu o programy do kosztorysowania (Sekocenbud) oraz cenniki producentów i oferty cenowe zebrane w ramach zapytań ofertowych. Dokonuje kosztorysów inwestorskich, ofertowych, powykonawczych, nakładczych, a także zbiorczego zestawienia kosztów i wartości kosztorysowej inwestycji. Zajmuje się kompleksowym planowaniem inwestycji od etapu wstępnych analiz, przez sporządzenie harmonogramu realizacji, przygotowanie planu finansowego, projektowania do etapu realizacji.

Zajmuje się przygotowaniem inwestycji do odbioru końcowego:
- przygotowanie zgłoszeń i rozpisanie odbioru końcowego,
- współudział w odbiorach dokonywanych przez instytucje zewnętrzne – sanepid, straż pożarną, inspekcję pracy i inne jednostki wskazane w pozwoleniu na budowę,
- współpraca z Wykonawcą w przygotowaniu obiektów do przeglądu odbiorowego,
- współpraca z Wykonawcą w kompletacji dokumentów odbiorowych i ich przygotowanie do przekazania Inwestorowi.

Do moich obowiązków należy również kontrola robót i ich postępów. Sprawdzam zgodność realizacji inwestycji z zawartymi kontraktami, oceniam jakość prowadzonych robót, a także sprawdzam stan bieżący inwestycji z jej harmonogramem. Biorę pełną odpowiedzialność za przebieg prac. Oferuję zwerbowanie kierownika budowy, wykonawcy oraz wszelkich niezbędnych specjalistów do rozpoczęcia budowy.

Do każdego wykonywanego zadania podchodzę profesjonalnie i skrupulatnie. Powierzając mi nadzór nadinwestycją mogą mieć Państwo pewność, że zostanie ona zrealizowana w terminie. Własną firmę prowadzę od trzech lat, jednak wcześniej przez kilkanaście pracowałem w różnych przedsiębiorstwach, gdzie zdobywałem wiedzę i uznanie Klientów.

Zapraszam do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń