Agnieszka Kliber Renovation Hair Studio

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Sukiennicza 6 lok. 2, 62-800 Kalisz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Siedzibą Agnieszka Kliber Renovation Hair Studio jest Kalisz w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Pracownicy Agnieszka Kliber Renovation Hair Studio udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: agus.kliber@gmail.com lub telefon: 884 042...
Siedziba firmy Agnieszka Kliber Renovation Hair Studio znajduje się pod adresem 62-800 Kalisz ul. Sukiennicza 6 lok. 2. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Agnieszka Kliber Renovation Hair Studio. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
monika
Tylko dla stałych klientów. Nie ma możliwości zapisania się na wizytę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.