Proeko Serwis Sp. z o.o. Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Profesjonalne usługi usuwania szkodników

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Wojciecha z Brudzewa 38, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Proeko Serwis Sp. z o.o. Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Proeko Serwis, ramach której działalności zajmujemy się eliminowaniem szkodników oraz insektów z mieszkań, domów czy miejsc pracy. Nasza siedziba znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Działamy w branży nieprzerwanie od 2007 roku.
Produkty i usługi
Posiadamy spore doświadczenie w branży, które skrzętnie wykorzystujemy podczas świadczenia usług deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. Staramy się sprawnie i dokładnie pozbyć szkodników z każdego miejsca, by później nie niepokoiły one już naszych Klientów.

Zakres świadczonych przez nas usług to przede wszystkim:
- dezynfekcja,
- deratyzacja,
- dezynsekcja,
- deodoryzacja,
- ochrona środowiska.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu eliminację wszelkiego rodzaju szkodników, do których można zaliczyć na przykład szczury, myszy, gryzonie, krety, kuny, roztocza, czy wiele rodzajów insektów. Zajmujemy się także monitorowaniem miejsc przebywania gryzoni oraz udostępniamy programy ochrony przed nimi.

Ponadto zapewniamy odkażanie szpitali oraz różnego rodzaju pomieszczeń sanitarnych, zwłaszcza podczas panującej obecnie pandemii COVID-19. Możemy również odkażać mieszkania, pomieszczenia biurowe, gospodarcze i produkcyjne. Usuwamy także przykre zapachy oraz odchody ptaków różnych gatunków.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Proeko Serwis z Kalisza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Eryk
Posiadają spore doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, co z pewnością widać podczas realizowanych prac. Wysoka ocena jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
M
Michał
Bardzo dobrze zajmują się dezynfekcją różnego rodzaju pomieszczeń. Wykorzystują w tym celu profesjonalne sprzęty.
M
Marcin
Miałem okazję współpracować z firmą Proeko Serwis. Pomagali mi w eksterminacji szkodników w mieszkaniu. Sprawnie i dokładnie wykonali swoje zadania.
M
Małgorzata
Bardzo umiejętnie realizują usługi związane z eliminacją różnego rodzaju szkodników. Deratyzacja oraz dezynsekcja stoją tu na naprawdę wysokim poziomie.