Hugobal Dawid Konopiński

Wynajem luksusowych samochodów osobowych

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Złota 71, 62-800 Kalisz wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Hugobal Dawid Konopiński
ul. Złota 71, 62-800 Kalisz wielkopolskie
NIP
6182016210
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
534472659
Hugobal Dawid Konopiński

Informacje

Opis działalności firmy Hugobal Dawid Konopiński w Kalisz
Hugobal już od 2021 roku świadczy usługi wynajmu samochodów. Wypożyczalnia znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Samochód ułatwia wiele czynności w życiu zawodowym i prywatnym. W Hugobal zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy wynajem aut na krótki czas, np. na jedną, dwie i więcej dób oraz na dłuższy czas. Gwarantujemy minimalne formalności, przystępne ceny i szeroki wybór samochodów. To, czym wyróżnia się nasza wypożyczalnia, to dobór aut. Wynajmujemy wyłącznie samochody luksusowe. Auta osobowe o podwyższonym standardzie polecamy m.in. osobom przyjeżdżającym do Wielkopolski w celach biznesowych. Samochody przydają się też podczas wyjazdów wakacyjnych i stanowią doskonałą alternatywę, w przypadku, gdy własne auto odmówi posłuszeństwa. Na klientów wypożyczalni Hugobal czekają takie samochody, jak:
-Lexus NX,
-Hyundai ELANTRA,
-Renault.

Mamy też busy Renault Master to przewożenia różnych ładunków o masie do 3,5 tony. Więcej informacji o warunkach wypożyczenia samochodów udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni aut luksusowych Hugobal!
Zasięg działania
Firma Hugobal Dawid Konopiński z lokalizacji: Kalisz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, gostyński, grodziski, jarociński, kaliski, Kalisz, kępiński, kolski, Konin, koniński, kościański, krotoszyński, leszczyński, Leszno, Łódź, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, ostrowski, ostrzeszowski, pilski, pleszewski, Poznań, poznański, rawicki, sieradzki, słupecki, średzki, turecki, Wrocław, wrzesiński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
R
Riss
Miła obsługa, profesjonalna firma, polecam