Medica Poradnie specjalistyczne

Poradnia psychologiczna i logopedyczna

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Chopina 23a, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Medica Poradnie specjalistyczne
ul. Chopina 23a, 62-510 Konin wielkopolskie
NIP
6651793200
Telefon
Medica Poradnie specjalistyczne

Informacje

Opis działalności firmy Medica Poradnie specjalistyczne w Konin
Poradnie specjalistyczne Medica to placówka założona przez Radomiła Hanca. Działamy od 2007 roku, a nasza siedziba znajduje się w Koninie, w województwie wielkopolskim. Dbamy o zdrowie psychiczne pacjentów dorosłych oraz dzieci.
Produkty i usługi
Poradnie specjalistyczne Medica to miejsce, które zrzesza wielu specjalistów zajmujących się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych. W naszej placówce można zapisać się do gabinetów, które prowadzi:
- psychiatra dla dorosłych,
- psychiatra dziecięcy,
- psycholog dla dorosłych,
- psycholog dla dzieci,
- terapeuta uzależnień oraz współuzależnień,
- logopeda.

Do psychiatry oraz psychologa najczęściej zgłaszają się osoby, które przechodzą przez życiowy kryzys, związany na przykład ze śmiercią kogoś bliskiego, nagłą utratą pracy, rozstaniem z partnerem czy kłopotami zdrowotnymi. Ci specjaliści udzielą również pomocy Klientom zmagającym się z zaburzeniami oraz chorobami psychicznymi. Mowa tu, chociażby o nerwicy, depresji, lękach, fobiach, zaburzeniach odżywiania lub nieprawidłowym rozwoju dzieci i młodzieży.

Nasza placówka zapewnia pomoc w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób psychicznych i stosuje psychoterapię, konsultacje psychologiczne, a także farmakoterapię.

Jednak wsparcie dla osób z problemami psychicznymi to nie jedyny obszar naszej działalności. Zajmujemy się również diagnostyką zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz zespołu Aspergera. W tym celu wykonujemy badanie Ados-2. Składa się ono z szeregu testów, zadań lub wspólnych aktywności, które pomagają psychologowi w rozpoznaniu pierwszych objawów zaburzeń neurorozwojowych u dziecka.

Więcej informacji na temat naszej działalności znajduje się na stronie internetowej - Poradnie specjalistyczne Medica z Konina.
Zasięg działania
Firma Medica Poradnie specjalistyczne z lokalizacji: Konin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, Konin, koniński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń