Remal Sp. z o.o.

Modernizacje urządzeń przemysłowych

Konstrukcje stalowe
ul. Hutnicza 1, 62-510 Konin wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(63) 247 47 37
Może cię zainteresować
Remal Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Remal powstała w 1995 roku. Siedziba znajduje się w Koninie, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Remal są konstrukcje stalowe. Mamy szerokie grono klientów. Z naszej oferty korzystają firmy z przemysłu maszynowego, dźwigowego, budownictwa, hutnictwa metali i odlewnictwa.

Charakteryzujemy się profesjonalnym podejściem. Pracujemy w oparciu o dokumentację klienta lub wykonujemy projekt razem z dokumentacją. Oferujemy konstrukcje zabezpieczone antykorozyjnie i wymalowane dowolnym systemem malarskim.

Ponadto jesteśmy producentem konstrukcji aluminiowych. Przyjmujemy zamówienia na kadłuby łodzi i statków, różnego rodzaju pojemniki, skrzynki, meble i regały. Wykonujemy także elementy złączne dla przesyłu prądu elektrycznego.

Oprócz tego w zakres naszej oferty wchodzi:
- śrutowanie konstrukcji stalowych
- zabezpieczenie antykorozyjne
- utrzymanie ruchu maszyn
- relokacja maszyn
- rurociągi
- zapory przeciwpowodziowe
- reguły magazynowe
- zbiorniki ciśnieniowe
- naprawy UDT urządzeń dźwigowych

Budujemy i remontujemy maszyny oraz wykonujemy części maszyn. Świadczymy takie usługi jak spawanie, cięcie plazmą, cięcie blach CNC, obróbka skrawaniem i ostrzenie narzędzi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Remal.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
rifififi
Jestem bardzo zadowolony z przedsiębiorstwa Remal i pracujących tam ludzi. Od razu widać,że są to osoby kompetentne. Za każdym razem pomagają mi wybrać najlepsze rozwiązanie dla mnie.
J
Jędrzej
Z czystym sumieniem polecam świadczone przez nich usługi spawania.Korzystam z ich pomocy od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Inne przedsiębiorstwa działające w tej branży mogą sie od nich uczyć.
S
Slavvekk
Jako przedsiębiorca mogę polecić firmę Remal. od lat zapatruje się u nich w różnego rodzaju elementy stalowe. Precyzyjne wykonanie, krótki czas realizacji i konkurencyjne ceny. Polecam.
O
onaion
Firma godna polecenia. Zamówienie zgodne z podesłanym przeze mnie projektem. Fachowcy, w dodatku szanujący swoich klientów i ich zdanie.

Słowa kluczowe