Remal Sp. z o.o.

Budowa i remonty maszyn

Artykuły metalowe
ul. Hutnicza 1, 62-510 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(63) 247 47 37
Może cię zainteresować
Remal Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Remal została założona w 1995 roku. Siedziba mieści się w Koninie, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Remal działa w branży konstrukcji stalowych. Swoja ofertę przedsiębiorstwo kieruje głównie do firm budowlanych , hut odlewnictwa i metali, firm z przemysłu dźwigowego i maszynowego.

Na tle innych firm wyróżnia nas profesjonalizm. Działamy w oparciu o dokumentacje dostarczona przez klienta, realizujemy zamówienie wraz z dokumentacją. Nasze projekty są zabezpieczone antykorozyjnie. Ponadto proces malowania wykonujemy dowolnym systemem malarskim, zgodnie z wytycznymi klienta.
W zakresie świadczonych przez nas usług leży również produkcja konstrukcji aluminiowych. Wykonujemy zamówienia na elementy złączne dla przemysłu elektrycznego, wytwarzamy skrzynki, meble, regały oraz pojemniki. Realizujemy zlecenia dla okrętownictwa poprzez budowę kadłubów.

Naszym klientom oferujemy także:

- zbiorniki ciśnieniowe,
- rurociągi,
- śrutowanie konstrukcji stalowych,
- zabezpieczenia antykorozyjne,
- relokacje maszyn,
- utrzymanie ruchu maszyn,
- naprawy UDT urządzeń dźwigowych,
- zapory przeciwpowodziowe,
- reguły magazynowe.

Zajmujemy się produkcją i remontem maszyn, wytwarzamy także części do nich. Proponujemy również takie usługi jak: cięcie blach CNC, spawanie, obróbka skrawaniem , ostrzenie narzędzi oraz cięcie plazmą.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Remal.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe