Agtos Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Eksperci od strumieniowej obróbki powierzchni

Obróbka metali
ul. Przemysłowa 156, 62-500 Konin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agtos Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Przemysłowa 156, 62-500 Konin wielkopolskie
NIP
6652565872
Telefon
Media społecznościowe
Agtos Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Agtos Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Konin
Od ponad 20 lat w Agtos Poland zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnego sprzętu do obróbki strumieniowej. Oferujemy szeroką gamę produktów odpowiadających potrzebom wszystkich Klientów - od indywidualnych przedsiębiorców po duże firmy. Mieścimy się w Koninie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Agtos specjalizujemy się w technologii strumieniowo-ściernej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu, produkcji i sprzedaży i serwisie systemów i oczyszczarek strumieniowo-ściernych. Wierzymy, że długoterminowe partnerstwo pomiędzy nami, Klientami a dostawcami jest ważne w osiągnięciu wyznaczonego celu, którym jest zostanie liderem kompetencji w naszej branży.

W ofercie mamy między innymi:

- urządzenia zawieszkowe do obróbki strumieniowej
- przelotowe oczyszczarki strumieniowe zawieszkowe
- oczyszczarki strumieniowe z taśmą z plecionego drutu stalowego
- oczyszczarki strumieniowe z taśmą nieckową,
- urządzenia rolkowe do obróbki strumieniowej
- oczyszczarki strumieniowe ze stołem obrotowym
- urządzenia do obróbki strumieniowej Diabolo
- urządzenia bębnowe do obróbki strumieniowej
- urządzenia do obróbki strumieniowej elementów betonowych

Klientom umożliwiamy także zakup oczyszczarek strumieniowych z taśmą gąsienicową, strumieniowo-ściernych z trawersem przesuwnym oraz wysokowydajnych turbin.

Zapewniamy również kompleksowy serwis śrutownic. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej przywracać pełną sprawność Państwa maszynom. Oferujemy szeroką gamę łopat, kół rozdzielających, tulei kierujących, szczotek, wkładów filtrów oraz wielu innych wysokojakościowych części zamiennych do oczyszczarek strumieniowo-ściernych. Pomagamy też w modernizacji maszyn oraz przeprowadzaniu przeglądów.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, dzięki którym udało nam się nie tylko spełnić wysokie standardy jakości, ale również dotrzymać kroku postępowi technologicznemu. Aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych Klientów, stale inwestujemy w badania i rozwój, jak również w nowe technologie.

Szczegółowe informacje o oferowanych przez nas produktach znajdą państwo na firmowej stronie internetowej. Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Agtos Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z lokalizacji: Konin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe