Aj Prestige Furniture Adrian Jagodziński

Meble biurowe
ul. Wojska Polskiego 37, 62-500 Konin wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Meble biurowe. Aj Prestige Furniture Adrian Jagodziński ma swoją siedzibę w miejscowości Konin w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Aj Prestige Furniture Adrian Jagodziński poprzez email: adrian.rizla@gmail.com lub telefon: 883 500... .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Aj Prestige Furniture Adrian Jagodziński. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wojska Polskiego 37, 62-500 Konin.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.21567N, 18.25401E. [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Aj Prestige Furniture Adrian Jagodziński.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karolina
Polecam z czystym sumieniem! Fachowe podejście, szybka realizacja za rozsądne pieniądze. Ekipa doradzi i rozwieje wszystkie wątpliwości!
Z
K
Zadowolony klient
Rewelacja firma pokonała wszelkie trudności jakie były u nas ze względu na krzywizny na ścinach!!! Wszystkie krzywizny na ścianach czy przy blatach poodcinane tak, że oko tego nie widzi!!! POLECAM W 100% Bardzo miła i fachowa obsługa i dworactwo
A
Andrzej
Perfekcjonista w każdym calu kuchnia wykonana z bardzo dobrych materiałów w 100% zgodnie z umową. Lakiery super tak jak Pan Adrian obiecał, że będzie szkło faktycznie lakiery idealne zero uwag polecam każdemu
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.