Omega Wózki Widłowe

Profesjonalna dystrybucja oraz serwis wózków widłowych.

Wózki widłowe
ul. 17 Stycznia 45, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 772 588
Adres korespondencyjny
ul. 17 Stycznia 45, 64-100 Leszno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Omega jest zlokalizowana w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem wózków widłowych. Działamy od 2005 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż wózków widłowych oraz ich serwisowanie. Prowadzimy naszą działalność już od ponad trzynastu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki widłowe następujących marek:

- Toytoa
- Jungheinrich
- Linde
- Sthil

Posiadamy różne modele wyżej wymienionych marek, specjalne dostosowane do późniejszych potrzeb eksploatacyjnych. Dodatkowo posiadamy w naszym asortymencie duży wybór części zamiennych do wyżej wymienionych marek wózków. Prowadzimy również wynajem wózków po atrakcyjnych cenach oraz profesjonalny ich serwis.

Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez wysoki poziom umiejętności mechanicznych oraz wieloletni staż przy pracy z wózkami są w stanie poradzić sobie z każdą usterką, oraz trafnie doradzić przy wyborze wózka do pracy. Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń