Firma Usługowo-Budowlana Filandom Filip Tajer

Usługi budowlane i remontowe.

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Jana Kazimierza 15, 64-100 Leszno wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Firma Usługowo-Budowlana Filandom Filip Tajer

Informacje

Opis działalności
Filandom to firma usługowo-budowlana z Leszna. Specjalizujemy się w usługach budowlanych i remontach Zapewniamy profesjonalną realizację powierzonych nam prac. Właścicielem firmy jest Filip Tajer.
Produkty i usługi
Filandom to doświadczona firma budowlano-remontowa. Główny profil naszej działalności obejmuje prace elewacyjne, dociepleniowe, remonty i wykończenia wnętrz. Wszystkie usługi realizujemy z dużą dokładnością, dbając o jakość wykonania na każdym etapie. Nasza oferta to m.in.:

- elewacje,
- docieplenia wełną mineralną i styropianem,
- termoizolacje,
- remont łazienki,
- sufity podwieszane,
- zabudowy karton-gips,
- gładzie,
- malowanie,
- kafelkowanie,
- usługi glazurnicze,
- układanie paneli podłogowych.
Do 50km zapewniamy dojazd do klienta. Przy pracach remontowych i wykończeniowych bierzemy pod uwagę nie tylko jakość i funkcjonalność wykonania, ale również estetykę. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy mają na swoim koncie liczne, z powodzeniem wykonane realizacje. Gwarantujemy także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Państwa potrzeby i marzenia, nasze wykonanie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, głogowski, gostyński, górowski, grodziski, grodziski, kościański, krotoszyński, leszczyński, Leszno, milicki, nowosolski, rawicki, śremski, trzebnicki, wolsztyński, wschowski, zielonogórski

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Roman
Powiedział mi o nich znajomy, któremu remontowali mieszkanie, więc też się zdecydowałem. Wszystko ok, nie tylko równo i precyzyjnie, ale też bardzo estetycznie. Rzetelna firma.
M
Maciek
Zdecydowałem się na docieplenia i firma Filandom sprawnie poradziła sobie z tematem. Dobra jakość usługi, przystępna cena.
I
Iza
Firma zna się na rzeczy. Remont mieszkania zrobiony porządnie, a całość wcale nie trwała długo. Polecam.
F
Franek
Świetnie wykonany remont. Bardzo ładnie zrobili łazienkę, można się nią chwalić, ale całość jest wykonana na wysokim poziomie. Serdecznie polecam.