Artes NZOZ

Diagnozy ginekologiczne i badania dla medycyny pracy

Przychodnie prywatne
ul. Kasprowicza 4, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(65) 529 92 87
Adres korespondencyjny
ul. Kasprowicza 4, 64-100 Leszno wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zespół Specjalistycznych Przychodni Lekarskich Artes znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Serdecznie zapraszamy pacjentów do naszej przychodni, w której wykonacie Państwo szereg badań z zakresu medycyny pracy, a także ginekologii. Punkt przyjęć powstał w 2003 roku.
Produkty i usługi
Zespół Specjalistycznych Przychodni Lekarskich Artes specjalizuje się w badaniach wstępnych, okresowych i kontrolnych dla medycyny pracy, a także we wszelakich badaniach ginekologicznych związanych z położnictwem i diagnostyką.

Nasi lekarze prowadzą konsultacje i wydają orzeczenia koniecznie podczas wykonywania zawodu kierowcy. Oferujemy orzecznictwo lekarskie podane w Kodeksie Pracy, dotyczące możliwości kontynuacji kształcenia dla uczniów szkół ponadpodstawowych lub wyższych.

Prowadzimy również konsultacje w zakresie patologii zawodowej oraz nagłych zachorowaniach. Opiniujemy o czasowej niezdolności do pracy. Wykonujemy badania dla celów sanitarno–epidemiologicznych.

W zakresie ginekologi oferujemy Państwu usługi takie jak:
- opieka prenatalna,
- diagnostyka i leczenie niepłodności,
- poradnictwo antykoncepcyjne,
- onkologia ginekologiczna,
- ginekologia wieku młodzieńczego i okresu menopauzy,
- poradnictwo dotyczące osteoporozy,
- ginekologia rozrodu,
- cytologia,
- ultrasonografia.

Diagnostyka USG obejmuje biopsję aspiracyjną cienkoigłową, badania histopatologiczne, USG doppler i ultrasonomammografię.

Posługujemy się odpowiednim sprzętem medycznym. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawniania do wystawiania orzeczeń i opinii lekarskich.

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej w naszym Zespole Specjalistycznych Przychodni Lekarskich Artes w Lesznie. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Leszno, Ostrzeszów, Rawicz, Góra, Gostyń, Śrem, Grodzisk Wlkp., Ostrów Wlkp.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

USG,