Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dagmara Smyrek-Appel Adwokat Paulina Sroka

Usługi prawne. Pomoc adwokata w każdej dziedzinie

Adwokaci
ul. Kasprowicza 4/4, 64-100 Leszno wielkopolskie
(30 opinii) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dagmara Smyrek-Appel Adwokat Paulina Sroka
ul. Kasprowicza 4/4, 64-100 Leszno wielkopolskie
NIP
9721160187
Telefon
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dagmara Smyrek-Appel Adwokat Paulina Sroka

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dagmara Smyrek-Appel Adwokat Paulina Sroka w Leszno
Kancelaria adwokacka Adwokat Dagmary Smyrek-Appel oraz Adwokat Pauliny Sroki oferuje wszechstronną pomoc prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Główna siedziba znajduje się w Lesznie, posiadamy także filię w Poznaniu, ul. Młyńska 4/4. Działamy nieprzerwanie od 2016 roku. Adwokat Paulina Sroka tel. 501240410
Produkty i usługi
Kancelaria prowadzona przez adw. Dagmarę Smyrek-Appel oraz adw. Paulinę Srokę oferuje profesjonalne usługi między innymi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz medycznego. Ukończyłyśmy studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, następnie rozwijałyśmy swoje umiejętności w pod okiem doświadczonych prawników. Porad prawnych udzielamy zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Prowadzimy sprawy przed organami sądowymi, administracji państwowej i samorządowej, a także w postępowaniu pozasądowym. Reprezentujemy klientów w charakterze pełnomocników oraz obrońców w postępowaniu cywilnym, egzekucyjnym oraz karnym. Pomagamy w skutecznym prowadzeniu negocjacji, sporządzamy opinie prawne, a także specjalizuję się w doradztwie przedprocesowym.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić fachowe zajęcie się poszczególnym problemem. Zawsze wybieramy właściwą strategię, która pozwala na spełnienie Państwa oczekiwań. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi zmianami prawnymi, co jest niezwykle istotne w naszym zawodzie. Mamy szerokie grono zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy długofalowo. Pomagamy przy zakładaniu spółek, zajmuję się opiniowaniem umów handlowych.

W pracy adwokata bardzo ważna jest poufność, decydując się na wybór naszej kancelarii, Klienci mogą być pewni, że wszystkie przekazywane informacje są bezpieczne. Podczas konsultacji omawiane są szczegóły związane ze sprawą, przedstawiamy plan działania, uwzględniając możliwe ryzyko oraz zagrożenia. Zawsze dajemy klientowi do wyboru kilka rozwiązań, spośród których wspólnie wybierzemy najlepsze.

Jeśli szukają Państwo doświadczonych adwokatów, którzy wspierają klientów na każdym etapie współpracy, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybkie zajęcie się problemem oraz wysoką jakość usług. Główna siedziba kancelarii mieści się w Lesznie, oddział w Poznaniu, jednak z oferty mogą skorzystać osoby z całego kraju.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dagmara Smyrek-Appel Adwokat Paulina Sroka z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gostyński, kościański, Leszno, obornicki, Poznań, rawicki, szamotulski, śremski, wrzesiński, wschowski

Opinie

(30 opinii) napisz opinię
I
Izabela
Pania adwokat Paulina Sroka jest bardzo rzeczowa i taktowna. Dzięki jej zaangażowaniu i podejściu mój rozwód przebiegł bardzo sprawnie, za co po raz kolejny tutaj dziękuję.
J
S
Joanna S.
Szybki, bezbolesny rozwód. Obie panie mecenas mają duzo doswiadczenia i cierpliwości.
K
T
Klient Tadeusz
Pani Mecenas Paulina Sroka osoba godna polecenia, rzetelna, profesjonalna. Sprawa bardzo trudna, wręcz beznadziejna, ale załatwiona pozytywnie. Dzięki pomocy Pani Mecenas otrzymałem drugą szanse na normalne i spokojne życie, dlatego będę zawsze wdzięczny Pani Mecenas Paulinie. Bardzo dobry kontakt, zawsze pomocna, wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie mogłem trafić lepiej. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Polecam
G
Gracjan
Taka Panią Mecenas polecam!
G
R
Gracjan Ratuszniak
Pelen profesjonalizm,skrupulatnie załatwiane sprawy ,wszystko dopięte na ostatni guzik.Świetna Komunikacja .Jestem pod wrażeniem Pani Mecenas prowadzi moje trzy sprawy .podziwiam I dziękuję ,oby tak dalej
G
R
Gracjan Ratuszniak
Pani Mecenas Paulina Sroka,wraz z Panią adwokat Dagmara Smyrek prowadzi dla mnie trzy sprawy jednocześnie, są to sprawy nie łatwe, aczkolwiek na tym etapie Pani Mesenas,konsekwentnie realizuje wszystkie założenia, I dziś w efekcie ciężkiej mozolnej pracy wywalczyła swoim profesjonalizmem dla mnie rzecz która wydawała sie już oddalać, nie odpuscila, I poszła po swoje.Na tym etapie jest bardzo dobrze. Oby Tak dalej drogie Panie. Dziekuje Pani Mesenas
K
klient
dziękuję za pomoc, jestem bardzo wdzięczny
D
Daria
Polecam, fachowe doradztwo
H
Halinka
Miałam przyjemność z panią mecenas Dagmara - bardzo profesjonalna, błyskotliwa , rzeczowa a do tego bardzo ładna. Godna polecenia
K
Kasia
Polecam, korzystałam z usług podczas rozwodu. Najlepszy adwokat w okolicy.
Z
K
Zadowolona klientka
Trafiłam do Pani Adwokat Smyrek po tym, jak mój mąż wniósł o rozwód z mojej winy - na szczęście Mecenas Smyrek bardzo sprawnie sobie z nimi poradziła i pokazała sądowi, jak było naprawdę i kto tu jest winien, jeszcze dostałam alimenty. Polecam!
P
Piotr
Mogę polecić Panie Mecenas z czystym sumieniem. Prowadzą samodzielnie wszystkie sprawy!!! To było dla mnie ważne, żeby aplikanci nie uczyli się akurat na moim przypadku. Młode, eleokwentne i energicznie - zawsze im się chce i można z nimi porozmawiać na luzie bez zbędnego zadufania. Dziękuję raz jeszcze :)
A
W
Agnieszka W.
Szczerze polecam! Pani Mecenas Sroka zajęła się moją sprawą profesjonalnie i szybko! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!
J
Joanna
Mimo wielu obaw i wątpliwości zdecydowałam się wnieść sprawę rozwodową, w której od początku pomagała mi Pani Mecenas Sroka. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują - wszystko skończyło się pomyślnie i bezboleśnie, dziękuję i z pewnością będę polecać dalej:)
M
Michalina
Fachowa pomoc i doradztwo - polecam.
P
Prywaciarz
RODO wprowadzone. Krótko, konkretnie i bezboleśnie. Wszyscy tak straszyli, a ta kancelaria zajęła się tematem bardzo profesjonalnie.
M
Max
Pani Mecenas Smyrek jest rewelacyjna. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić mi odszkodowania - jedno pismo Pani Mecenas załatwiła sprawę. Dostałem dobrą ugodę i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do Pani Dagmary. Bardzo dobry kontakt, byłem informowany o wszystkim na bieżąco. Polecam.
K
Z
P
klientka z Poznania
Pani Paulina bardzo sprawnie i kompleksowo prowadziła moja sprawę. Zajęła sie wszystkim formalnościami, a o przebiegu sprawy informowała mnie na bieżąco. To osoba bardzo otwarta i bezproblemowa. Polecam.
D
Damian
Pani Paulina pomogła mi się uporać z klientami, którzy zalegali z zapłatą za wykonaną przeze mnie usługę. Myślałem, że nigdy nie uda mi się odzyskać zarobionych pieniędzy - jednak dzięki profesjonalnemu działaniu Pani Mecenas udało się. I to bardzo sprawnie.
K
P
Klientka Patrycja
Pani Paulina pomogła mi uzyskać odszkodowanie za wypadek. Bez sądów i pozwów. To dowodzi jak szybko i sprawnie Pani Paulina działa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno będę dalej Polecać usługi Pani Adwokat.
R
E
Roma Es
Pani Mecenas Paulina Sroka, to wyjątkowo profesjonalna, rzetelna i niesamowicie skuteczna adwokat. Prowadzona przez nią w moim imieniu sprawa sądowa zakończyła się pomyślnie (i o dziwo w miarę szybko), mimo moich początkowych obaw. Przed skierowaniem sprawy do sądu otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia dotyczące sprawy, zaufałam Pani Mecenas w 100% i nie zawiodłam się. Szczerze Polecam Panią adwokat, albowiem jest profesjonalistką w każdym calu i widać, że jest świetna w tym co robi.
K
Z
W
klientka z Warszawy
Pani Paulina prowadziła już szereg moich spraw, od odwoływania się od mandatu po sprawę spadkową. Poleciłam już moim znajomym i rodzinie, każdy kto korzyatał z jej usług był zachwycony jak sprawnie i niezależnie pani Paulina działa. jest świetnym negocjatorem i ma bardzo głębokie zrozumienie prawa, a przy tym dużo empatii i wspaniałą etykę pracy. Z czystym sumieniem Polecam.
A
A.
Świetna kancelaria! Dzięki Paniom Mecenas (adwokat Sroka i adwokat Smyrek) udało mi się wywalczyć w sądzie bardzo duże odszkodowanie, mimo że ubezpieczyciel i tak wypłacił sporo przed procesem. Zaufałam jednak radom Pań Mecenas i udało się. Byłam na bieżąco informowana o sprawie, pisma były bardzo profesjonalne, a na rozprawie czułam się jak w prawnicznym filmie :) Widać, że obie Panie Mecenas kochają to co robią i są w tym bardzo dobre. Polecam.
M
MK
Polecam.
S
K
Stały Klient
Dziwnie się czuję wystawiając "recenzję" kancelarii adwokackiej. Ale takie czasy, że teraz bez rekomendacji na nic się nie potrafimy zdecydować. Przyznam, że do kancelarii pań Smyrek i Sroki trafiłem z drobnostką. Sprawa załatwiona szybko i bezboleśnie. Nie ma o czym mówić. Ale przy okazji zapytałem o pewną sprawę, która za mną ciągnęła się już długi czas. Była dla mnie takim tematem, którego wolałem nie dotykać, ale jak wszystko bez opieki - pogarszała się z każdą chwilą. Jako, że pierwszą sprawę kancelaria załatwiła tak sprawnie, to zdecydowałem się dotknąć to g...o. Szanowni! Poziom rzetelności, zrozumienia i zaangażowania przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Panie mecenas wzięły na barki cały mój problem. Od dłuższego czasu radziłem się kolegi - radcy... Sprawa stała w miejscu. Natomiast ta kancelaria załatwiła sprawę ostatecznie! Jestem bardziej niż zadowolony. Polecam i polecać będę tę kancelarię znajomym i obcym. Świetny kontakt, wysoki poziom, pełen profesjonalizm!
Z
K
Z
zadowolona klientka z Poznania
Bardzo sprawna i kompleksowa obsługa. Pani Paulina jest osobą wyjątkowo empatyczną i pomocną. Polecam.!
K
Kamila
Pani Paulina Sroka jest kompetentna, a przy tym bardzo ludzka w swojej pracy. Niedawno korzystałam z jej pomocy i przez całe postępowanie mogłam liczyć na jej pomoc w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie. Polecam serdecznie.!!
P
P.
Polecam serdecznie. Adwokat Paulina Sroka, to osoba konkretna i rzeczowa, pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i spore doświadczenie. Kancelaria świadczy rzetelną i profesjonalną pomoc prawną, jednocześnie zapewniając życzliwość, wyrozumiałość i pełne zaangażowanie w sprawy Klienta.
K
M
Klientka Marta
Pani Mecenas, dziękuję za pomoc! Moja sprawa rodzinna została załatwiona profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami. Każdemu będę Polecać Pani usługi i kancelarię.!
D
Daniel
Jakiś czas temu korzystałem z pomocy prawnej pani Pauliny Sroki. Bardzo rzetelna i odpowiedzialna osoba. Polecił mi ją mój znajomy i muszę przyznać - nie zawiodłem się. Tym bardziej, że chodziło o sprawę rodzinną - pani Paulina potrafiła subtelnie a przy tym skutecznie rozwiązać korzystnie moją sprawę. Polecam.!

Dbamy o Twoja prywatność

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.

Dzięki nim zapewniamy prawidłowe działanie strony internetowej, a także możemy lepiej dostosować ją do preferencji użytkowników. Pliki cookies umożliwiają nam analizę zachowania użytkowników na stronie, a także pozwalają na odpowiednie dopasowanie treści reklamowych, również przy współpracy z wybranymi partnerami. Możesz zarządzać plikami cookies-eu, przechodząc do Ustawień. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.

Zaawansowane ustawienia cookies

Techniczne i funkcjonalne pliki cookie umożliwiają prawidłowe działanie naszej strony internetowej. Wykorzystujemy je w celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego wyświetlania strony. Dzięki nim możemy ulepszyć usługi oferowane za jej pośrednictwem, na przykład dostosowując je do wyborów użytkownika. Pliki z tej kategorii umożliwiają także rozpoznanie preferencji użytkownika po powrocie na naszą stronę.

Analityczne pliki cookie zbierają informacje na temat liczby wizyt użytkowników i ich aktywności na naszej stronie internetowej. Dzięki nim możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej strony. Pozwalają nam zobaczyć, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po niej i jakimi informacjami są zainteresowani. Dzięki temu możemy lepiej dopasować stronę internetową do potrzeb użytkowników oraz rozwijać naszą ofertę. Wszystkie dane są zbierane i agregowane anonimowo.

Marketingowe pliki cookie są wykorzystywane do dostarczania reklam dopasowanych do preferencji użytkownika. Mogą być ustawiane przez nas lub naszych partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony. Umożliwiają rozpoznanie zainteresowań użytkownika oraz wyświetlanie odpowiednich reklam zarówno na naszej stronie, jak i na innych stronach internetowych i platformach społecznościowych. Pliki z tej kategorii pozwalają także na mierzenie skuteczności kampanii marketingowych.