Zobacz To z Agatą - Agata Pietraszko-bartkowiak

Szeroka oferta wycieczek zagranicznych

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Klonowa 8/2, 64-100 Leszno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zobacz To z Agatą - Agata Pietraszko-bartkowiak
ul. Klonowa 8/2, 64-100 Leszno wielkopolskie
NIP
6971528273
Telefon
Zobacz To z Agatą - Agata Pietraszko-bartkowiak

Informacje

Opis działalności firmy Zobacz To z Agatą - Agata Pietraszko-bartkowiak w Leszno
Biuro podróży Zobacz To z Agatą znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Zwiedzanie zagranicznych krajów to nie tylko sposób na odpoczynek, ale także fantastyczna okazja do poszerzania horyzontów, poznawania różnych kultur i tradycji oraz tworzenia niezapomnianych wspomnień. Biuro podróży Zobacz To z Agatą w Lesznie oferuje Wam rozbudowaną ofertę wyjazdów wakacyjnych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek zagranicznych, w tym wycieczek last minute. Organizujemy też wyjazdy integracyjne dla firm. W ofercie mamy duży wybór wycieczek dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin.

Hiszpania, Chorwacja, Egipt, Włochy, Bułgaria, Grecja, Portugalia czy Turcja - to tylko kilka z wielu fascynujących destynacji, które możesz odwiedzić z naszym biurem podróży. Każdy z tych krajów ma do zaoferowania coś wyjątkowego - od bogatej historii i kultury po przepiękne krajobrazy i wyśmienitą kuchnię.

Planujecie zagraniczne wczasy? Skontaktujcie się z nami i wykupcie wymarzoną wycieczkę!
Zasięg działania
Firma Zobacz To z Agatą - Agata Pietraszko-bartkowiak z lokalizacji: Leszno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń