Płaczek Karol Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa

Ślusarze
ul. Kolbe 65, 64-100 Leszno wielkopolskie
(6 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Ślusarze. Płaczek Karol Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa ma swoją siedzibę w miejscowości Leszno w województwie wielkopolskim.
Z przedstawicielem firmy Płaczek Karol Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 64-100 Leszno ul. Kolbe 65,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Płaczek Karol Firma Usługowo-Produkcyjno-Handlowa. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
G
F
Grzegorz F.
Polecam z czystym sumieniem współpracę z tą firmą. Kontakt z Panem Karolem jest bardzo dobry. Pełen profesjonalizm, szybki termin realizacji, oraz fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, oraz wykonania. Firma wykonała dla mnie studnię głębinową 140m oraz hydrofornię. Polecam!!
T
Tomasz
Polecam współpracę z Panem Karolem z kilku powodów. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy prac nad studnią głębinową realizowane były zgodnie z objętym harmonogramem i cała praca przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie uwagi i sugestie były szybko zrealizowane zgodnie z moimi potrzebami a z drugiej strony sugestie Pana Karola wzbogaciły i udoskonaliły całe przedsięwzięcie.
M
Marek
Panie Karolu. Świetna robota. Wszystko działa idealnie, studnie na medal. POLECAM.
A
Anonim
Jestem zadowolony z wykonania studni głębinowej. Polecam serdecznie. Dziękuję za pomoc Panie Karolu.
K
K
Kacper Kucharski
Bardzo solidny partner biznesowy. Praca wykonana solidnie. Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.
K
Z
W
Klient z Wrocławia
Z pełną odpowiedzialnością Polecam firmę U.P.H. Karol Płaczek jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług wiertniczych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Pana Karola w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Otwarcie mogę Polecić tą firmę jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.