Auto Stajnia Tomala

Alarmy samochodowe
ul. Lubeckiego 9, 60-348 Poznań Grunwald, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Alarmy samochodowe to branża, w której Auto Stajnia Tomala prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Poznań w województwie wielkopolskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Auto Stajnia Tomala, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@autostajnia.pl lub telefon: (61) 86...
Siedziba firmy Auto Stajnia Tomala znajduje się pod adresem 60-348 Poznań ul. Lubeckiego 9,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Uważamy, że Auto Stajnia Tomala poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Katarzyna
Bardzo dobrzy fachowcy i profesjonaliści. Zdiagnozowali problem w moim aucie i naprawili, kiedy inni się nawet za to nie chcieli zabrać. Uczciwie mówią, co jest i nie naciągają na dodatkowe koszty, to dzisiaj rzadkość. Super podejście do klientów. Ceny też ok.:)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.