SALEOMEGA.PL ANNA DERENIOWSKA w Panoramie Firm

SALEOMEGA.PL ANNA DERENIOWSKA

POKAŻ GOŚCIOM MIASTO Z NOWEJ PERSPEKTYWY

ul. Dąbrowskiego 79 A 11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  08:00 - 16:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Organizujemy wynajem sal konferencyjnych i sal szkoleniowych w wieżowcu w samym sercu Poznania. Nasza obsługa jest kompleksowa — zadbamy o catering dla Twoich gości, a nawet o ich nocleg po szkoleniach. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi hotelami z całego miasta. Proponujemy szereg rabatów, zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów. Mieścimy się zaledwie 2 kilometry od Dworca PKP Poznań Główny

Marki i specjalizacje

Chcąc zachęcić naszych Partnerów do organizowania konferencji oraz szkoleń w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym SALEOMEGA.pl w Poznaniu, przygotowaliśmy możliwość wykorzystania między innymi sprzętu nagłaśniającego, mikserów dźwięku czy telewizorów. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie wybudować sceny i podesty. Ponadto Twój event może obsłużyć nasz konferansjer oraz specjaliści zapewniający tłumaczenia symultatywne.

Produkty i usługi

Organizujemy wynajem sal konferencyjnych i sal szkoleniowych w wieżowcu w samym sercu Poznania. To jedyne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Wielkopolsce, które jest położone tak wysoko. Tylko z naszych okien Twoi goście będą mogli zobaczyć wspaniałą panoramę, z Zamkiem Cesarskim i stadionem Lecha. Oferujemy 8 nowoczesnych, w pełni wyposażonych, klimatyzowanych i przestronnych sal, które mieszczą się na jednym poziomie — na 11 piętrze. Dodatkowo, zapewniamy dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

Nasza obsługa jest kompleksowa — zadbamy o catering dla Twoich gości, a nawet o ich nocleg po szkoleniach.

Łączna powierzchnia sal szkoleniowych wynosi prawie 400 metrów kwadratowych. Bez wątpienia naszym atutem jest ich rozmieszczenie. Będziesz mógł poprowadzić kilka spotkań jednocześnie, zorganizować pracę w kilku grupach albo realizować większe projekty szkoleniowe. Oferujemy: rzutniki multimedialne, flipcharty, głośniki i dostęp do ultraszybkiego Internetu.

Dysponujemy dodatkowo salą restauracyjną FYRTEL, którą wynajmujemy na szkolenia i warsztaty kulinarne oraz dwoma salami gabinetowymi TEJ i BAUER, przeznaczonymi do szkoleń i spotkań indywidualnych lub w małych grupach. Wybierz nas, a dopasujemy wnętrze sali do Twoich potrzeb i oczekiwań gości.

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Nowy Tomyśl, Poznań, Oborniki, Grodzisk Wlkp., Wągrowiec, Kościan, Śrem, Środa Wlkp., Szamotuły, Gniezno
Promocje
Ważna od
2017-11-03

8 sal szkoleniowych w Poznaniu, Lunch & Cafe, 100 % zadowolenie.

Pełna obsługa szkoleń i konferencji w klimatyzowanych salach z przepięknym widokiem na stolicę wielkopolski. UWAGA! Szczególnie cenimy sobie współpracę długoterminową. Nasi stali Klienci mogą liczyć na specjalną wycenę z indywidualnym rabatem!

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Dąbrowskiego 79 A 11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie