SALEOMEGA.PL ANNA DERENIOWSKA w Panoramie Firm

SALEOMEGA.PL ANNA DERENIOWSKA

POKAŻ GOŚCIOM MIASTO Z NOWEJ PERSPEKTYWY

ul. Dąbrowskiego 79 A 11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  08:00 - 16:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Organizujemy wynajem sal konferencyjnych i sal szkoleniowych w wieżowcu w samym sercu Poznania. Nasza obsługa jest kompleksowa — zadbamy o catering dla Twoich gości, a nawet o ich nocleg po szkoleniach. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi hotelami z całego miasta. Proponujemy szereg rabatów, zarówno dla nowych, jak i stałych Klientów. Mieścimy się zaledwie 2 kilometry od Dworca PKP Poznań Główny

Marki i specjalizacje

Chcąc zachęcić naszych Partnerów do organizowania konferencji oraz szkoleń w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym SALEOMEGA.pl w Poznaniu, przygotowaliśmy możliwość wykorzystania między innymi sprzętu nagłaśniającego, mikserów dźwięku czy telewizorów. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie wybudować sceny i podesty. Ponadto Twój event może obsłużyć nasz konferansjer oraz specjaliści zapewniający tłumaczenia symultatywne.

Produkty i usługi

Organizujemy wynajem sal konferencyjnych i sal szkoleniowych w wieżowcu w samym sercu Poznania. To jedyne Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Wielkopolsce, które jest położone tak wysoko. Tylko z naszych okien Twoi goście będą mogli zobaczyć wspaniałą panoramę, z Zamkiem Cesarskim i stadionem Lecha. Oferujemy 8 nowoczesnych, w pełni wyposażonych, klimatyzowanych i przestronnych sal, które mieszczą się na jednym poziomie — na 11 piętrze. Dodatkowo, zapewniamy dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

Nasza obsługa jest kompleksowa — zadbamy o catering dla Twoich gości, a nawet o ich nocleg po szkoleniach.

Łączna powierzchnia sal szkoleniowych wynosi prawie 400 metrów kwadratowych. Bez wątpienia naszym atutem jest ich rozmieszczenie. Będziesz mógł poprowadzić kilka spotkań jednocześnie, zorganizować pracę w kilku grupach albo realizować większe projekty szkoleniowe. Oferujemy: rzutniki multimedialne, flipcharty, głośniki i dostęp do ultraszybkiego Internetu.

Dysponujemy dodatkowo salą restauracyjną FYRTEL, którą wynajmujemy na szkolenia i warsztaty kulinarne oraz dwoma salami gabinetowymi TEJ i BAUER, przeznaczonymi do szkoleń i spotkań indywidualnych lub w małych grupach. Wybierz nas, a dopasujemy wnętrze sali do Twoich potrzeb i oczekiwań gości.

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Środa Wlkp., Wągrowiec, Poznań, Kościan, Nowy Tomyśl, Oborniki, Gniezno, Śrem, Poznań, Grodzisk Wlkp.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
sale szkoleniowe, sale konferencyjne, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych, centrum konferencyjne, centrum szkoleniowe, organizacja szkoleń, kompleksowa oferta organizacji szkoleń, klimatyzowane sale szkoleniowe, klimatyzowane sale konferencyjne, sale szkoleniowe dla firm, sale konferencyjne dla firm, luksusowe sale szkoleniowe, komfortowe sale szkoleniowe, sale szkoleniowe w centrum, sale konferencyjne z pełnym zapleczem, sale szkoleniowez pełnym zapleczem, sale szkoleniowe z zapleczem gastronomicznym, sale konferencyjne z zapleczem gastronomicznym, sale szkoleniowe catering, sale konferencyjne noclegi

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Dąbrowskiego 79 A 11 piętro
60-529 Poznań, woj. wielkopolskie