Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych

Budowa stacji gazowych

Instalacje i urządzenia energetyczne
ul. Łuczanowska 6, 61-614 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych
ul. Łuczanowska 6, 61-614 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
NIP
7780024817
Telefon
Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych w Poznań
Prowadzimy Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych, który znajduje się na terenie Poznania. Działamy w branży już od 1990 roku, a właścicielem działalności jest Jacek Świątek.
Produkty i usługi
Zajmujemy się różnego rodzaju instalacjami. Specjalizujemy się w tematyce gazowej i wodnej. To naturalne i bardzo potrzebne człowiekowi materie. Dzięki nim ogrzewamy domy i zapewniamy higienę. To tylko niektóre aspekty, dla których warto mieć dostęp do wody i gazu.

Nasza oferta to między innymi:
- instalacje gazowe,
- sieci przemysłowe,
- wodociągi i gazociągi,
- domowe instalacje gazowe,
- przyłącza wodno-kanalizacyjno-gazowe.

Zapewniamy, że usuwamy awarie wodno-gazowe. Do pracy używamy wyspecjalizowanych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet najcięższe usługi. Zatrudniamy jedynie specjalistów z dużą wiedzą na temat owych instalacji.

Proponujemy także nawiercanie rurociągów wodno-gazowych pod ciśnieniem, przewiercanie rur, kamerowanie rur i kanałów wentylacyjnych oraz spalinowych. Mamy także w ofercie doszczelnienie rur gazowych polimerem i zgrzewanie rur PE i PP.

Poza tym zapewniamy przecinanie beziskrowe rur gazowych specjalnym Ridgidem, instalacje sprężonego powietrza, łączenie rur tworzywowych. Zlecić nam można też budowę punktów i stacji gazowych, przeróbki instalacji wewnętrznej oraz projektowanie gazociągów. Dodatkowo gwintujemy rury ocynkowane i przeprowadzamy przeglądy okresowe instalacji gazowych na obiektach wielkopowierzchniowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych z Poznania.
Zasięg działania
Firma Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

montaż instalacji wodociągowej

01.03.2024

Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych to uznany ekspert w dziedzinie montażu instalacji wodociągowej. Nasze umiejętności obejmują montaż instalacji wodociągowej zarówno dla pojedynczych domów, jak i całych osiedli mieszkaniowych. Jesteśmy dumni z posiadania najnowocześniejszego sprzętu oraz bogatego doświadczenia, które umożliwia nam realizację każdego zlecenia z precyzją i wydajnością.

montaż instalacji gazowej

08.01.2024

Jaka jest rola instalacji gazowej? Jej zadaniem jest transportowanie gazu z głównego rurociągu do budynku. To system, który musi być odpowiednio zaprojektowany i zainstalowany, aby zapewnić jego bezpieczną i wydajną pracę. Zakład Rzemieślniczy Instalacji Sanitarnych to firma, która specjalizuje się w montażu instalacji gazowych. Zapraszamy do kontaktu.

montaż instalacji sanitarnych

30.11.2023

Montaż instalacji sanitarnych to zadanie wymagające dużej precyzji oraz wiedzy. Instalacja powinna być poprawnie wykonana i spełniać wszystkie obowiązuję wymogi. Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się tym za Ciebie, zapraszamy do kontaktu z Zakładem Rzemieślniczym Instalacji Sanitarnych. Działamy w branży od wielu lat i jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie niezbędne usługi.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
H
Hubert
Super, że mają tak rozbudowaną ofertę. Sprawnie wykonują i naprawiają różnorakie instalacje hydrauliczne.
A
Aneta
Współpraca z nimi układa się naprawdę dobrze. Szybko wykonali instalację w moim domu, absolutnie nie mam powodów do narzekań.
M
Michał
Polecam z czystym sumieniem ten zakład. Bardzo dobrze i sprawnie wykonują wszelkiego rodzaju instalacje sanitarne.