"PI System" Tadeusz Bytowski

Wyposażenie magazynów
ul. Dolna 34, 61-680 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota 09:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 290 479
Adres korespondencyjny
ul. Dolna 34, 61-680 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Serwis naprawa montaż regałów magazynowych. Ponad 14 lat doświadczeń w montażu regałów magazynowych pozwoliło na wyspecjalizowanie się w montażu regałów paletowych, półkowych, wspornikowych, systemów wielopoziomowych, antresol. Szybki i fachowy montaż, serwis, przeglądy.
Produkty i usługi
PL SYSTEM świadczy usługi związane z regałami magazynowymi. Specjalnością firmy jest przede wszystkim profesjonalny montaż regałów magazynowych różnego typu. Bazując na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu, możemy poszczycić się inwestycjami na znanych markach, takich, jak: Bito, Promag, Meta, czy Natom. Regały przepływowe, wspornikowe, półkowe, paletowe i regały wjezdne to nasza codzienność. Fachowcy montują także antresole, czy słupy regałów. Naprawiamy i montujemy regały systemów wielopoziomowych, typu drive-in, wygrodzeń siatkowych, ochron, barier, czy rolkowych na części drobne i palety. Na co dzień realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych, ale jesteśmy otwarci na większe współprace z firmami.

Poza montażem regałów magazynowych zajmujemy się ich naprawą. W przypadku usterek weryfikujemy ich sprawność pod kątem technicznym. Fachowo doradzimy w zakresie wyboru rodzaju regałów, jakie powinny znaleźć się na Państwa zapleczu magazynowym. W przypadku konieczności podejmiemy się wymiany już istniejących. Dodatkowo zajmujemy się skupem już niepotrzebnych konstrukcji regałów magazynowych.

Nasza firma to przede wszystkim indywidualne spojrzenie na każdego klienta. Profesjonalne i fachowe podejście do realizacji inwestycji to nasz priorytet. Podczas realizacji zlecenia, istotna jest informacja, w jaki sposób będą przechowywane towary: bezpośrednio na półkach, czy w kartonach, a może na paletach. Należy także uwzględnić, jakie będzie maksymalne obciążenie, wielkość półek, czy powinna być możliwość ich regulowania, czy regały powinny być przymocowane do ściany. Na te i inne kwestie zwrócimy uwagę podczas konsultacji.

Państwa zadowolenie to nasza satysfakcja, zlecone zadania realizujemy w krótkim czasie, zawsze wywiązujemy się z ustalonego terminu. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełnym zakresem usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń