Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Usługi adwokackie i mediatorskie

Adwokaci
ul. Solna 9/9, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Adres korespondencyjny
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak ul. Solna 9 /9 61-736 Poznań tel. 784 678 623 m.mackowiak1@op.pl
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak świadczy usługi adwokackie i mediatorskie z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Kancelaria służy doradztwem prawnym. Siedziba Kancelarii znajduje się w Poznaniu.
Produkty i usługi
Poszukujesz skutecznego i rzetelnego adwokata lub mediatora? Potrzebujesz kogoś, kto odciąży Cię od ciągłego analizowania skomplikowanych przepisów i zmian prawnych?
Chciałbyś uzyskać fachową pomoc prawną w sprawie rozwodu lub przyjęcia spadku?
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak zapewnia pełne wsparcie w zakresie porad prawnych i przygotowania pism procesowych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie rozwodowym, a także w prawie spadkowym, włączając w to kwestie darowizn i podziałów majątku. Nasza kancelaria posiada ponad dwadzieścia uznanych certyfikatów, poczynając od Certyfikatu Prawa Rodzinnego i Opiekuńczego, na Certyfikacie Prawa Międzynarodowego kończąc.

Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale usługi świadczy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Dzięki rozległemu zakresowi działalności, swoim zaufaniem obdarzyło nas wielu Klientów, którzy potrzebowali pomocy prawnej, niezależnie od miejsca i rodzaju sprawy. Mając naszą kancelarię po swojej stronie zawsze czuli się pewnie i bezpiecznie.

Adwokat Monika Maćkowiak-Włodarczak obsługuje kompleksowo wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne. Pracownicy naszej kancelarii posiadają niezbędną wiedzę w zakresie wielu dziedzin prawa i dzięki niej obsługa jest zawsze pewna i stabilna. Przy prowadzeniu każdej sprawy, od etapu początkowego, aż do samego końca, wykazujemy stuprocentowe zaangażowanie, podejmując jedynie pewne i skuteczne działania, aby zakończyły się one pomyślnie dla naszego klienta.

Jeżeli potrzebujesz porady w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa gospodarczego czy przy różnego rodzaju sporach sądowych, zwróć się do nas. Zapewnimy kompleksową obsługę prawną, dającą Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności rzetelnego załatwienia Twoich spraw.
Marki i specjalizacje
W ofercie:
pomoc i doradztwo w zakresie; prawo cywilne; prawo rodzinne (m.in. rozwody); odszkodowania, wypadki komunikacyjne; spadki; prawo gospodarcze; prawo karne i wykroczenia. Kompleksowa pomoc prawna dla podmiotów działających w obrocie gospodarczym jak i osobom fizycznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, średzki, śremski, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń