Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Usługi adwokackie

Adwokaci
ul. Solna 9/9, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak
ul. Solna 9/9, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Telefon
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak w Poznań
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak oferuje usługi adwokackie i mediatorskie z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Siedziba Kancelarii znajduje się w Poznaniu.
Produkty i usługi
Poszukujesz skutecznego i rzetelnego adwokata lub mediatora? Potrzebujesz kogoś, kto odciąży Cię od ciągłego analizowania skomplikowanych przepisów i zmian prawnych?
Chciałbyś uzyskać fachową pomoc prawną w sprawie rozwodu lub przyjęcia spadku?
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak zapewnia pełne wsparcie w zakresie porad prawnych i przygotowania pism procesowych.
Nasza kancelaria posiada ponad dwadzieścia uznanych certyfikatów, poczynając od Certyfikatu Prawa Rodzinnego i Opiekuńczego, na Certyfikacie Prawa Międzynarodowego kończąc.
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale usługi świadczy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Dzięki rozległemu zakresowi działalności, swoim zaufaniem obdarzyło nas wielu Klientów, którzy potrzebowali pomocy prawnej, niezależnie od miejsca i rodzaju sprawy. Mając naszą kancelarię po swojej stronie zawsze czuli się pewnie i bezpiecznie.
Nasza specjalizacja to:
- prawo cywilne
- prawo rozwodowe
- prawo spadkowe
Pracownicy kancelarii zapewniają kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jeżeli potrzebujesz porady w zakresie prawa, czy przy różnego rodzaju sporach sądowych, zwróć się do nas. Zapewnimy kompleksową obsługę prawną, dającą Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności rzetelnego załatwienia Twoich spraw. Zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, kościański, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, średzki, śremski, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń