Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Usługi adwokackie

Adwokaci
ul. Solna 9/9, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak
ul. Solna 9/9, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
NIP
9252013343
Telefon
Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Monika Maćkowiak-Włodarczak w Poznań
Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Maćkowiak-Włodarczak świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Adwokat Monika Maćkowiak – Włodarczak ukończyła prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest członkinią Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2013 r. Tytuł adwokata uzyskała w 2016 r. Posiada uprawnienia i tytuł mediatora od 2012 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała począwszy od 2007 r., będąc zatrudniona wówczas jeszcze jako studentka prawa w jednej z zielonogórskich kancelarii adwokackich, gdzie zdobyła praktyczne doświadczenie w sprawach karnych. Następnie od 2011 r. zatrudniona była w jednej z poznańskich kancelarii adwokackich, w której nabyła praktyczne doświadczenie w sprawach gospodarczych oraz cywilnych.
Produkty i usługi
Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, począwszy od założenia działalności gospodarczej (wpisu do CEIDG/sporządzaniu umów spółek prawa handlowego/rejestracji w KRS), po bieżące doradztwo prawne w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych. Zespół kancelarii posiada praktyczne doświadczenie w pełnieniu funkcji członków w organach nadzorczych spółek. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży budowlanej, posiada wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu oraz opiniowaniu umów o roboty budowlane, umów deweloperskich, oraz w rozwiązywaniu sporów pozasądowych, a także reprezentacji przed sądami w powyższych sprawach. Zespół kancelarii specjalizuje się ponadto w obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży obrotu wierzytelnościami.

Kancelaria świadczy również usługi prawne na rzecz osób fizycznych w sprawach karnych , cywilnych oraz rodzinnych, zarówno na etapie przedsądowym (sporządzanie pism) jak i sądowym (przygotowywanie pism procesowych oraz reprezentacja przed sądami wszystkich instancji).

Kancelaria Adwokacka Moniki Maćkowiak-Włodarczak ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale usługi świadczy na terenie całego kraju.

Zakres działalności:

- prawo gospodarcze
- prawo karne
- prawo cywilne
- prawo rodzinne (rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi, władza rodzicielska)
- prawo spadkowe

Kancelaria z profesjonalizmem oraz rzetelnością podchodzi do każdej prowadzonej sprawy.

Aktualności

prawo rodzinne

11.03.2024

Prawo rodzinne to bardzo obszerna i zróżnicowana dziedzina prawa. Zajmuje się wieloma kwestiami, w tym rozwodem, adopcją, opieką nad dziećmi, a nawet podziałem majątku. Wszystkie te zagadnienia mogą być bardzo skomplikowane i wymagają pomocy doświadczonego adwokata. Jeśli poszukujesz prawnika, który wesprze Cię w każdej kwestii związanej z prawem rodzinnym, Monika Maćkowiak-Włodarczak jest właściwą osobą dla Ciebie.

porady prawne

31.12.2023

Monika Maćkowiak-Włodarczak jest doświadczonym adwokatem świadczącym porady prawne dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Specjalizuje się w tworzeniu i interpretacji umów oraz rozwiązywaniu sporów. Dzięki jej rozległej wiedzy i doświadczeniu klienci mogą być pewni, że otrzymają niezawodne i skuteczne rozwiązania. Adwokat angażuje się w zapewnienie swoim klientom najlepszej możliwej reprezentacji przepisów prawa.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń