Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher

Adwokaci
ul. Solna 9 lok. 4, 61-736 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
(21 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher z siedzibą w miejscowości Poznań świadczy swoje usługi w branży Adwokaci.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@adwokaci-ks.pl lub telefonicznej 500 091... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Solna 9 lok. 4, 61-736 Poznań.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.41192N, 16.92718E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(21 opinii) napisz opinię
A
Anna
Koleżanka poleciła mi Panią Adwokat i jestem zadowolona z pomocy na każdym etapie sprawy. Pełen profesjonalizm. Polecam.
O
Olga
Dziękuję jeszcze raz pani adwokat za prowadzenie całej sprawy. Świetny adwokat.
K
Konrad
Kancelaria jak najbardziej godna polecenia. Pani adwokat profesjonalnie prowadzi przez całą sprawę.
M
MagdaKosarga
Bardzo rzetelna i wyczerpująca porada prawna. Polecam
A
Angelika
Szykowałam się na długą sprawę w sądzie, ale dzięki pomocy Pani adwokat wszystko przebiegło szybciej i sprawniej niż się spodziewałam. Polecam serdecznie
J
Jolanta
Bardzo doceniam doświadczenie pani Adwokat. Dzięki temu udało się szybko i sprawnie przejść przez sprawę. Jestem zadowolona z pomocy. Polecam kancelarię.
K
Kuba73
Pani Adwokat ma ogromne doświadczenie i pomogła bezstresowo przejść przez całą sprawę. Wszystko solidnie i profesjonalnie. To cenię u adwokatów. Polecam
A
A.G
Najlepszy adwokat w Poznaniu. Serdecznie dziękuję za poświecenie w mojej sprawie.
A
A.Wójcik
Niezwykle sprawna. Trzeba się słuchać i wszystko będzie dobrze. Tak zrobiłem i jestem zadowolony.
J
C
Juliusz Czerwiński
Dobry kontakt przez whatsupp i e-mail. Sprawę udało się załatwić zdalnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.
N
Norbert
Wszystko w porządku. Jestem zadowolony z obsługi i cen.
P
P
P. Pawlaczyk
Godny polecenia adwokat.
W
W
Wojtek Wysocki
Ponieważ sprawy rodzinne są prawnie bardzo skomplikowane i często niezrozumiałe i emocjonalnie denerwujące, byłem bardzo szczęśliwy, że Pani Adwokat mnie reprezentowała. Dziękuję za doprowadzenie do sprawiedliwego finału.
P
Paweł
Kancelaria niestety nie poradziła sobie z powierzonymi tematami i wszystko przegrała w sądzie, chociaż sprawa była do wygrania. Bardzo niemiła właścicielka. Nie polecam współpracy.
R
R.Z.
Został mi polecony ten adwokat i doskonale poradził sobie z odpowiedzią na pozew. Myślę, że wrócę jeszcze, gdy pojawią się problemy.
M
S
Milena Sz.
Serdeczne pozdrowienia dla Pani mecenas. Dziękuję za skuteczność.
W
K
Wiesława K.
Pani mecenas przez ponad rok prowadziła moją sprawę rodzinną . Wygrałam. Dziękuję Pani Mecenas za pomoc i wsparcie w trudnej dla mnie sprawie.
M
W
Małgorzata W.
Polecam Panią mecenas! naprawdę wyśmienity i rzeczowy adwokat, pomogła w potrzebie.
M
M_b
Dobry adwokat, ale długie terminy.
M
Michał
Adwokat Agata Koschela była moim adwokatem podczas mojego rozwodu i jestem bardzo zadowolony z jej usług i współpracy. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i skierowała mnie we właściwym kierunku. Całkowicie polecam tą kancelarię w sprawach rozwodowych.
M
Marcin
W naszej firmie korzystaliśmy z usług mec. Agaty Koschel. Oceniam tę współpracę bardzo dobrze. Wszystko załatwione sprawnie, fachowo, z dostatecznym wyjaśnieniem dla laików, co ważne. W 100% Godna Polecenia kancelaria.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.