Giełda Parkietów Michał Bortnowski

Sprzedaż podłóg drewnianych, laminowanych i warstwowych

Drewno
ul. Czechosłowacka 121a, 61-425 Poznań Wilda, wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Giełda Parkietów Michał Bortnowski
ul. Czechosłowacka 121a, 61-425 Poznań Wilda, wielkopolskie
NIP
9291019545
Telefon
Giełda Parkietów Michał Bortnowski

Informacje

Opis działalności firmy Giełda Parkietów Michał Bortnowski w Poznań
Giełda Parkietów to firma z Poznania. Działa od ponad 25 lat, oferując sprzedaż i usługi związane z podłogami. Firma, której właścicielem jest Michał Bortnowski, zapewnia duży wybór, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Usługi świadczy na terenie całego województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Estetyczne i wytrzymałe podłogi są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej przez Giełdę Parkietów. Firma od lat sprzedaje wysokiej jakości produkty renomowanych marek, np. Walczak i Wiśniewski. Zapewnia duży wybór podłóg w atrakcyjnych cenach i liczne usługi parkieciarskie. Można do nich zaliczyć przygotowanie podłoża pod ułożenie podłóg, montaż podłóg i ich późniejszą konserwację. Prace realizowane są z należytą dokładnością i terminowo.

Giełda Parkietów prowadzi sprzedaż różnych podłóg. Oferuje:
-podłogi drewniane olejowane,
-podłogi drewniane lakierowane,
-podłogi warstwowe,
-podłogi laminowane.

Podłogi przeznaczone są do domów, mieszkań i innych wnętrz. Niektóre, np. warstwowe, nadają się do ułożenia na ogrzewaniu podłogowym. Wraz z podłogami sprzedawane są listwy przypodłogowe i środki chemiczne. Są to masy do wyrównywania powierzchni, kleje, grunty, wzmacniacze do betonu, a także lakiery i oleje. Do tego możliwy jest zakup środków pielęgnacyjnych i do mycia powierzchni płaskich.

Pełna oferta przygotowana przez Giełdę Parkietów znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Giełda Parkietów Michał Bortnowski z lokalizacji: Poznań świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń