Interbest Paweł Piasecki

Fachowa obsługa informatyczna Twojej firmy

Oprogramowanie komputerowe
ul. Strażacka 9, 64-840 Budzyń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Interbest Paweł Piasecki
ul. Strażacka 9, 64-840 Budzyń wielkopolskie
NIP
7661098175
Telefon
Interbest Paweł Piasecki

Informacje

Opis działalności firmy Interbest Paweł Piasecki w Budzyń
Firma Interbest ma siedzibę w Budzyniu na terenie województwa wielkopolskiego. Firma została założona w roku 2010 i oferuje usługi informatyczne. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Firmę Interbest w Budzyniu prowadzimy, by zapewniać firmom kompleksową obsługę informatyczną obejmującą między innymi obsługę systemów IT, dostarczanie specjalistycznego oprogramowania czy opiekę nad sprzętem komputerowym.

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Podejmujemy się również administracji systemów IT w biurach.

Działamy jako producent oprogramowania, w tym oprogramowania dla biznesu czy logistyki. Dostarczamy też systemy dla hurtowni.

W ramach testów penetracyjnych przeprowadzamy kontrolowane ataki na systemy IT. Umożliwiają nam skuteczną ocenę bezpieczeństwa struktury teleinformatycznej klienta.

Wykonujemy kopie bezpieczeństwa danych, które pozwalają odtwarzać nam oryginalne dane w przypadku ich uszkodzenia lub utraty.

Potrzebujecie obsługi informatycznej? Skontaktujcie się z naszą firmą!

Zasięg działania
Firma Interbest Paweł Piasecki z lokalizacji: Budzyń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Aktualności

kopie bezpieczeństwa danych

15.03.2024

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie kopii bezpieczeństwa danych, aby zapewnić ciągłość działania swojej firmy. Dlatego warto zwrócić uwagę na usługi oferowane przez Interbest, który specjalizuje się w tworzeniu i przechowywaniu kopii zapasowych danych w Budzyniu. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz nowoczesnym technologiom, firma gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo przechowywanych informacji, ale także szybki dostęp do nich w razie potrzeby. Zapraszamy do kontaktu z Interbest, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych rozwiązaniach i skorzystać z usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń