Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasz Ułasowiec

Fachowy montaż instalacji grzewczych, wod-kan i wentylacyjnych

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Kwiatowa 2, 64-733 Pęckowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasz Ułasowiec
ul. Kwiatowa 2, 64-733 Pęckowo wielkopolskie
NIP
7631844679
Telefon
Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasz Ułasowiec

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasz Ułasowiec w Pęckowo
Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasza Ułasowca znajduje się w Pęckowie, w województwie wielkopolskim. Od 2020 roku świadczymy usługi instalacyjne. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie montażu instalacji sanitarnych. Nasz doświadczony zespół specjalistów gwarantuje najwyższą jakość wykonania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Tworzymy w pełni funkcjonalne, trwałe i niezawodnie działające instalacje, które zapewniają mieszkańcom dostęp do wody, kanalizacji i ogrzewania.

Od podstaw budujemy instalacje grzewcze, w tym centralnego ogrzewania. Sprawnie radzimy sobie z montażem ogrzewania podłogowego oraz urządzeń wchodzących w skład kotłowni. Dzięki naszym systemom grzewczym, możecie cieszyć się odpowiednim komfortem termicznym, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury.

Nie ograniczamy się wyłącznie do montażu ogrzewania. Zajmujemy się również wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, solarnych i wentylacyjnych.

Szukacie sprawdzonych instalatorów? Skontaktujcie się z nami!
Zasięg działania
Firma Zakład Instalacji Sanitarnych Łukasz Ułasowiec z lokalizacji: Pęckowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń