GM Inwest Dawid Skowroński

Nowoczesne technologie w geodezji

Geodezja
ul. Srebrna 7, 62-200 Gniezno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GM Inwest Dawid Skowroński
ul. Srebrna 7, 62-200 Gniezno wielkopolskie
NIP
7842535076
Telefon
GM Inwest Dawid Skowroński

Informacje

Opis działalności firmy GM Inwest Dawid Skowroński w Gniezno
GM Inwest Dawid Skowroński istnieje na rynku od 2023 roku i działa w branży geodezja. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo wielkopolskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Gniezno. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Wykonujemy usługi geodezyjne, co obejmuje szereg czynności związanych z tworzeniem i aktualizacją map oraz planów zagospodarowania przestrzennego. Mamy do tego nowoczesne narzędzia i urządzenia, które pozwalają nam między innymi na wykonywanie dokładnych pomiarów działek, budynków, budowli i innych nieruchomości.

Inne usługi, jakie wykonujemy w ramach geodezyjnej obsługi inwestycji to między innymi:

- podział nieruchomości,
- wyznaczanie granic działek,
- podziały działek,
- tyczenie granic budynków,
- wznawianie znaków granicznych,
- sporządzanie map geodezyjnych do celów projektowych,
- tworzenie ortofotomap.

Od pewnego czasu wykonujemy także usługi dronem, który pozwala nam na wykonanie dokładnych zdjęć terenu i dotarcie w trudnodostępne miejsca. Mamy do tego odpowiednie uprawnienia, a do opracowania wyników pomiarów wykorzystujemy licencjonowane programy.

Ze swojej strony zapewniamy profesjonalizm i rzetelność w każdym projekcie. Działamy między innymi w obszarze obsługi geodezyjnej inwestycji, zapewniając kompleksową pomoc od początku do końca procesu. Do tego gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów czy uzyskiwaniu pozwoleń budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu z biurem GM Inwest w Gnieźnie i nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Firma GM Inwest Dawid Skowroński z lokalizacji: Gniezno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń