Ag-Bud Firma Ogólnobudowlana Grzegorz Kołtun

Budowa i wykończenia pod klucz
62-220 Malczewo 15 lok. 3 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 372 241
Adres korespondencyjny
62-220 Malczewo 15 lok. 3 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Wykończenia pod klucz
Produkty i usługi
Ag-Bud to profesjonalna firma zajmująca się pracami budowlano-wykończeniowymi. Wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych zleceń stanowią gwarancję wysokiej jakości wykonywanych usług. Siedziba firmy mieści się w Malczewie, jednakże obszar naszego działania obejmuje wiele innych miejscowości, między innymi Poznań, Konin, Gniezno, Kalisz, Środę Wielkopolską, Gostyń i Wrześnię.


Świadczymy kompleksowe prace w zakresie budowy domów i innych budynków "pod klucz". Wylewamy fundamenty wraz ze zbrojeniem ławy, murujemy zewnętrzne i wewnętrzne ściany, stropy, sufity, kominy oraz systemy wentylacyjne. Specjalizujemy się w elewacji - kładziemy tynki, ocieplamy i malujemy ściany. Wstawiamy stolarkę okienną i drzwiową oraz parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Zapewniamy również prace ciesielsko-dekarskie przy wykonaniu dachu, obejmujące zarówno montaż więźby dachowej, pokrycia dachowego, oraz wstawienie okien i rynien, obróbki blacharskie oraz prace ociepleniowe.


Zajmujemy się również całkowitymi remontami w tym pełnym wykończeniem wnętrz mieszkań i domów. Nasza szeroka oferta usług obejmuje malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, kładzenie regipsów i płyt G-K. Wykonujemy tynki strukturalne, gładzie, wylewki podłogowe oraz instalacje elektryczne, hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze i gazowe. Montujemy osprzęt elektryczny (gniazdka i włączniki). Kładziemy panele, terakotę, parkiety, płytki i kafelki na ściany oraz podłogi. Świadczymy usługi kompletnego wykończenia łazienek i toalet, włącznie z białym montażem. Proponujemy prace w zakresie schodów strychowych oraz ułożenie wybranej okładziny na schodach zewnętrznych, tarasie i balkonie.


Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Zawsze dotrzymujemy terminów, jesteśmy solidni i słowni. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Państwu bezpłatną i niezobowiązującą ofertę na wykonanie konkretnych prac.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Konin, Kalisz, Środa Wlkp., Poznań, Kościan, Gniezno, Gostyń, Września, Śrem, Słupca

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń