Kamieniarstwo Gracz Tomasz


64-308 Wioska 27, woj. wielkopolskie
Informacje
Kamieniarstwo Gracz Tomasz prowadzi działalność w branży Usługi kamieniarskie.
Siedziba firmy znajduje się w Wioska ( województwo wielkopolskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Kamieniarstwo Gracz Tomasz – kieruj się pod adres: Wioska 27
Z Kamieniarstwo Gracz Tomasz możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: kamieniarstwotomaszgracz@o2.pl
lub telefonicznie, pod numerem 507 142 975
Podobne firmy w okolicy
Długa 26, Sierakowo
Naszą specjalnością jest kamieniarstwo.Tworzymy parapety, schody, a także blaty kuchenne i łazienkowe. Nasze produkty powstają z marmuru, granitu, trawertynu, gresu i kamienia. Specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu blatów kuchennych i łazienkowych. Są to blaty granitowe, blaty marmurowe lub blaty z konglomeratu.
Glinkowa 39, Koszanowo
Kamieniarstwo -Nagrobki -nagrobki z granitu -parapety granitowe -kostka granitowa -płyty granitoweProducent nagrobków z kamienia, granitu.
Zachodnia 8, Kościan
Nasza firma powstała w 1956 roku. Od początku działalności byliśmy ukierunkowani na produkcję
Polna 32, Lwówek
Działalność naszej firmy polega na produkcji i montażu wysokiej jakości produktów.Wykańczania wnętrz z kamienia naturalnego, granitu, marmuru, trawertynu, oraz konglomeratu marmurowego. Specjalizujemy się w produkcji i montażu parapetów, schodów, blatów, kominków, nagrobków oraz pracach remontowo - wykończeniowych m.in. malowaniu, szpachlowaniu oraz montażu okien i drzwi
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(4 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Danuta z Warszawy
2016-06-05
Wyjątkowo solidny, rzetelny i wspaniały fachowiec a przy tym, artystyczna dusza. Jestem pod wrażeniem jakości i terminu wykonania, tym bardziej, że praca wykonana była wyłącznie na podstawie kontaktu telefonicznego, począwszy od zamówienia aż do zakończenia zlecenia. W dzisiejszych czasach raczej nie spotyka się tak wspaniałych i solidnych ludzi. Z całkowitym przekonaniem Polecam firmę kamieniarską Pana Tomasza.
Zadowolony klient.
2016-02-22
Fachowe podejście do klienta, szeroki wybór asortymentu oraz doskonale doradztwo. Jestem zadowolona z usług , które oferuje firma kamieniarska Pana Tomasza. Polecam solidnego fachowca.
Gogol
2016-01-17
Wspaniały młody człowiek, fachowe podejście, duży wybór wielu gatunków kamienia, wszystko szybko i sprawnie jestem bardzo zadowolona pozdr. klientka z Grodziska Wlkp.
Wymagająca klientela
2014-10-01
Firma rzetelna i godna zaufania. Bardzo dobre doświadczenie podczas współpracy z Panem Tomaszem.

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
64-308 Wioska 27, woj. wielkopolskie