Installations Arkadiusz Piętka

Projektowanie, montaż oraz serwis urządzeń grzewczych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Jarocińska 29, 63-200 Cielcza, woj. wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 17:00
Wtorek 8:00 - 17:00
Środa 8:00 - 17:00
Czwartek 8:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Installations Arkadiusz Piętka
ul. Jarocińska 29, 63-200 Cielcza, woj. wielkopolskie
NIP
6172092824
Telefon
Installations Arkadiusz Piętka

Informacje

Opis działalności firmy Installations Arkadiusz Piętka w Cielcza
Firma Installations została założona przez Arkadiusza Piętkę. Nasza siedziba znajduje się w Cielczy, w województwie wielkopolskim. Działamy od 2007 roku i zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji grzewczych.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajduje się projektowanie, montaż, ale także serwis wydajnych urządzeń grzewczych, do których należą:
- piece gazowe,
- kotły,
- centralne ogrzewanie,
- ogrzewanie podłogowe,
- kolektory słoneczne.

Klienci rozpoczynający z nami współpracę nie muszą martwić się o samodzielny zakup elementów montażowych, ponieważ jako kadra firmy Installations sami prowadzimy dystrybucję detaliczną i hurtową instalacji sanitarnych.

Do tej pory uczestniczyliśmy już w wielu projektach związanych z budową lub przeróbkami instalacji wodno-kanalizacyjnych lub grzewczych. Z naszych usług korzystała między innymi firma Envirotech Sp.Z o.o. dla której przeprowadziliśmy modernizację hydrofonii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Nasze realizacje może również znaleźć na terenie Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera.

Bardzo chętnie pomożemy w doborze urządzeń grzewczych, które zapewniają wydajne ogrzewanie całego mieszkania lub obiektu usługowego. Zamontujemy na przykład kolektory słoneczne, które pozwolą wytworzyć ekologiczny i darmowy prąd potrzebny do ogrzania ciepłej wody użytkowej. Zamontujemy też ogrzewanie podłogowe, które charakteryzuje się przede wszystkim równomiernym rozkładem temperatury w całym domu, a jednocześnie wysoką oszczędnością energii w porównaniu do ogrzewania pomieszczeń tradycyjnymi metodami.

Oczywiście zamontujemy też nowoczesne piece gazowe. Aktualnie najczęściej oferowanymi modelami są kondensacyjne jedno- lub dwufunkcyjne, a znane i sprawdzone marki, jakie zajmują się produkcją takich urządzeń to firma: Junkers, Beretta, Vaillant, Viessmann i De Dietrich. Nasza doświadczona kadra wykona bezpieczną instalację i podłączy ją do centralnego ogrzewania.

Zapraszamy do kontaktu - firma Installations w Cielczy.
Zasięg działania
Firma Installations Arkadiusz Piętka z lokalizacji: Cielcza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Karol
Piec zamontowany na tyle dobrze, że służy nam już 2 lata bez żadnej awarii. Również Polecam z czystym sumieniem.
K
K.M.
Świetny fachowiec, praca wykonana na czas, konkurencyjne ceny.! Polecam.!
A
A.k
Super firemka, polecam!!!
P
P.
Polecam firmę, szybko i fachowo.
A
Ania
Polecam