CNC Obróbka Skrawanie Metali Adamet

Produkcja elementów maszyn

Obróbka metali
ul. Powstańców Wielkopolskich 11, 63-200 Wilkowyja wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
CNC Obróbka Skrawanie Metali Adamet
ul. Powstańców Wielkopolskich 11, 63-200 Wilkowyja wielkopolskie
NIP
6652752048
Telefon
CNC Obróbka Skrawanie Metali Adamet

Informacje

Opis działalności firmy CNC Obróbka Skrawanie Metali Adamet w Wilkowyja
Siedziba Adamet znajduje się w Wilkowyi, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się obróbką skrawaniem CNC. Działamy w branży od 2016 roku. Nowoczesny zakład zbudowaliśmy w 2020 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w obróbce CNC metali, ze szczególnym uwzględnieniem stali. Używamy nowoczesnych maszyn, w tym frezarek, tokarek, dłutownic, przecinarek i spawarek. W Adamet zapewniamy dokładne realizowanie zleceń i dotrzymywanie terminów. Prace prowadzimy na podstawie dostarczonej nam dokumentacji. W ten sposób wykonujemy części o wymiarach od kilku do 400 milimetrów średnicy. Na życzenie poddajemy elementy obróbce cieplnej albo dzięki współpracy z innym zakładem cynkowaniu, co zabezpiecza je przed korozją. Tak przygotowane części są gotowe do montażu w maszynach.

W Adamet oferujemy frezowanie, toczenie, spawanie, przecinanie i szlifowanie elementów metalowych. Wykonujemy pojedyncze przedmioty, krótkie serie i zajmujemy się produkcją seryjną. Klienci zamawiają u nas:
-wały,
-koła pasowe,
-koła łańcuchowe,
-tuleje,
-sworznie,
-piasty,
-śruby, w tym trapezowe i z gwintem metrycznym,
-sprzęgła kłowe.

Części dostarczamy klientom z różnych branż, w tym budowlanej i drzewnej. Na życzenie udzielamy porad dotyczących materiałoznawstwa. Dodatkowych informacji o produkcji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Zachęcamy do skorzystania z usług obróbki metali Adamet!
Zasięg działania
Firma CNC Obróbka Skrawanie Metali Adamet z lokalizacji: Wilkowyja świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
J
Jan
profesjonalne podejście do zlecenia
M
mirek
Rzetelna, konkretna firma, polecam