Opis działalności firmy Grafex Pieczątki, Wizytówki, Grawerowanie Laserowe Usługi Ksero w Kępno
W firmie Grafex wykonujemy pieczątki, wizytówki czy gadżety reklamowe. Działamy w branży od 2002 roku. Nasza siedziba mieści się w Kępnie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Dostarczamy klientom wysokiej jakości pieczątki oraz szeroki wachlarz usług związanych z grawerowaniem i drukiem. Nasze zaplecze techniczne, w tym precyzyjna technologia laserowa, pozwala na realizację zarówno standardowych zamówień, jak i bardziej wymagających projektów.
W ofercie znajdą Państwo m.in.:
- pieczątki automatyczne,
- pieczątki wielokolorowe,
- pieczątki kieszonkowe,
- datowniki,
- numeratory,
- pieczątki na kołku i gałce,
- pieczątki wielkoformatowe oraz o nietypowych kształtach,
- długopisy z pieczątką.
Wykonujemy również grawerowanie laserowe na szerokim zakresie materiałów, takich jak: szkło, drewno, skóra, plexi, guma stemplarska i wiele innych.
Ponadto oferujemy usługi poligraficzne. Drukujemy wizytówki, ulotki, papier firmowy, etykiety, a także zaproszenia, książeczki opłat, zawieszki i metki. Zapewniamy projektowanie graficzne, przygotowanie do druku i oprawy (klejenie, bindowanie, bigowanie, szycie).
Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż artykułów biurowych, w tym kalkulatorów Citizen oraz pamięci USB.
Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Firma Grafex Pieczątki, Wizytówki, Grawerowanie Laserowe Usługi Ksero z lokalizacji: Kępno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie