Ankon Meble Piotr Stempin

Produkcja szaf, szafek RTV i mebli łazienkowych

Meble
63-600 Osiny 14 wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
665 539 166
Ankon Meble Piotr Stempin

Informacje

Opis działalności
Ankon Meble, czyli firma, której właścicielem jest Piotr Stempin działa od 2013 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli. Jej siedziba znajduje się w Osinach, niedaleko Kępna, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Wyposażenie mieszkań i domów warto zakupić od producenta, firmy Ankon Meble. Produkuje ona wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo sprzęty, które ekspresowo docierają do zamawiających. Meble są starannie zapakowane i przeznaczone do samodzielnego zmontowania. Dzięki temu cena jest tak konkurencyjna. Klienci firmy mogą zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego przede wszystkim szafy z drzwiami przesuwnymi. Dostępne są szafy z lustrami i bez nich, o różnej szerokości i wysokości. Kolor szaf to m.in. biały, czarny, choco i sonoma, w tym matowe i połyskliwe. Szafy nadają się świetnie do przedpokojów, salonów, sypialni i innych pomieszczeń. Mogą być montowane we wnękach i stać przy ścianach. W Ankon Meble poza szafami dostępne są też inne konstrukcje. Zaliczają się do nich:
-szafki RTV,
-szafki łazienkowe,
-drzwi.

Drzwi wewnętrzne od Ankon Meble mogą m.in. prowadzić do garderób i innych pomieszczeń. Sprzedawane są w odmianach Biały Mat, Sonoma, Choco oraz Czarny Mat.

Więcej informacji związanych z działalnością Ankon Meble znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
lenny
Jestem zadowolony z zakupu szafy od Ankon Meble. Szafę wybrałem w kolorze czarnym, z lustrem. Pięknie wygląda i jest bardzo funkcjonalna. Cieszę się, że mam ją w mojej sypialni.
K
kris1967
Niedawno kupiłem mieszkanie i w związku z tym szukałem wyposażenia wnętrz. Najważniejsze były dla mnie szafy i to wpisując takie frazy w internecie, trafiłem na sklep internetowy Ankon Meble. Okazało się, że produkują i sprzedają szafy nadające się do zabudowania we wnękach. Kupiłem takie dwie i w ciągu tygodnia je przywieźli. Montaż był bardzo prosty!