Matpol Mateusz Stężała

Wysokiej jakości meble dopasowane do Twoich potrzeb

Meble
63-620 Piotrówka 54 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
725 956 983
Adres korespondencyjny
63-620 Piotrówka 54 wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Matpol Meble zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Jej właścicielem jest Mateusz Stężała, a siedziba znajduje się w Piotrówce, w powiecie kępińskim, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
W naszej firmie zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli. Swoim klientom proponujemy wyroby dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, jak i upodobań. Realizujemy projekty zarówno mebli typowo użytkowych, a także bardziej nowatorskich i stylizowanych.

Jednymi z naszych flagowych produktów są solidne biurka, które mogą stać się niezbędnym wyposażeniem biura, gabinetu, czy pokoju ucznia. Zaprojektowane w taki sposób, aby przez wiele lat użytkowania zapewnić im odpowiednią trwałość, a przy tym ergonomię i wygodę.

Produkujemy również stoły i krzesła. Oferujemy swoim klientom pojedyncze egzemplarze lub całe zestawy, które nadadzą wnętrzu odpowiedniego charakteru i doskonale skomponują się z innymi meblami. Wykorzystywane przez nas materiały w elementach tapicerowanych zapewniają komfort użytkowania i odporność na zabrudzenia.

W Matpol proponujemy swoim klientom również meble w nowoczesnym stylu skandynawskim, który odznacza się minimalizmem oraz ergonomią. Doskonale sprawdzą się one zarówno we wnętrzach, jak i na balkonach lub tarasach.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie meble jak:
- komody,
- szafki,
- szafy,
- toaletki,
- skrzynie na zabawki,
- regały na książki
- witryny,
- szafy przesuwne.

Przy realizacji każdego projektu staramy się łączyć z sobą estetykę oraz użyteczność. Podejmujemy się wykonania nawet nietypowych zleceń, które zadowolą również wymagających projektantów wnętrz.

Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację wszystkich powierzonych nam zadań.

W przypadku pytań zapraszamy do naszej siedziby w Piotrówce oraz do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń