Sylwester Michalski Lecznica dla zwierząt

Leczymy zwierzęta domowe i gospodarskie

Lecznice weterynaryjne
62-820 Długa Wieś Druga 10a wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
603786904
lecznica@stawet.pl
627528057
Sylwester Michalski Lecznica dla zwierząt

Informacje

Opis działalności
Lecznica dla zwierząt Stawet znajduje się w Długiej Wsi Drugiej w województwie wielkopolskim. Rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku, właścicielem lecznicy jest Sylwester Michalski.
Produkty i usługi
Zajmujemy się diagnozowaniem oraz leczeniem zwierząt gospodarskich i pupili domowych. Posiadamy sprzęt, który umożliwia nam wykonywanie badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Działamy całodobowo, pomożemy w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych o każdej porze dnia i nocy.

Nasze usługi obejmują:
- szczepienia ochronne,
- czipowanie,
- leczenie zębów,
- wydawanie paszportów,
- rozród zwierząt.

Wykonujemy niezbędne zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej, zapewniamy odpowiednią profilaktykę chorób zębów i przyzębia. Oferujemy naszą pomoc porodową, w wykonujemy również cesarskie cięcia.

Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zwierząt gospodarskich, leczymy choroby zakaźne i mataboliczne, a także niepłodność. Przeprowadzamy inseminację zwierząt, wykonujemy badania bakteriologiczne mleka oraz antybiotykogram. Zapewniamy wykrywanie ciąży i pomoc porodową.

Prowadzimy gabinet pielęgnacyjny dla zwierząt, oferujemy ich strzyżenie i rozczesywanie sierści. Zajmujemy się także doradztwem żywieniowym dla zwierząt.

W celu umówienia wizyty w gabinecie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kaja
Doskonałe doradztwo żywieniowe, dzięki pomocy weterynarza mój pies wreszcie je normalnie i zdrowo przybiera na wadze. Dziękuję!
V
Voxicu749
Korzystamy z opieki weterynaryjnej tej lecznicy już od lat, zajmują się inseminacją naszych zwierząt, pomagają przy porodzie a także w razie jakichkolwiek problemów ze zdrowiem można na nich liczyć o każdej porze dnia i nocy.