Zakład Mięsny Tomasz Łucyk

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
62-820 Złotniki Małe-Kolonia 2, woj. wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Producenci mięsa, wędlin i drobiu. Zakład Mięsny Tomasz Łucyk ma swoją siedzibę w miejscowości Złotniki Małe-Kolonia w województwie wielkopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 608 237... lub mailową: lucykmonika@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Zakład Mięsny Tomasz Łucyk kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 62-820 Złotniki Małe-Kolonia 2.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Zakład Mięsny Tomasz Łucyk oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
H
I
L
H i L Ziarko
Wszystkie wyroby tej firmy są bardzo smaczne. Zawsze świeże , idealnie przyprawione i co najważniejsze bez chemii. Obsługa przemiła. Polecamy.
K
klijet
Takich wędlin nie kupicie w markecie, polecam!
N
nieznany
To naprawdę przepyszne wędliny i mięsa. Wszystko świeże, pachnące i przypominają się czasy dzieciństwa, gdzie szynka pachniała dymem od wędzenia a nie chemią. Takie małe zakładziki, gdzie produkuje się tradycyjnymi metodami są w zaniku. Jedźcie i kupujcie, bo warto. "Niebo w gębie".
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.