MASZYNOBUD - Sprzedaż Serwis Wynajem Maszyn Budowlanych

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Dworcowa 17, 64-000 Bonikowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma MASZYNOBUD - Sprzedaż Serwis Wynajem Maszyn Budowlanych prowadzi działalność w branży Serwis i części do maszyn budowlanych. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Bonikowo w województwie wielkopolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 788 977 996 lub mailową: info@maszynobud.com.pl
Jeśli chcesz nawiązać z MASZYNOBUD - Sprzedaż Serwis Wynajem Maszyn Budowlanych kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 64-000 Bonikowo ul. Dworcowa 17,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych MASZYNOBUD - Sprzedaż Serwis Wynajem Maszyn Budowlanych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.