Maciej Flasiński Usługi remontowo-wykończeniowe

Izolacje natryskowe, tynki maszynowe i wykończenia wnętrz

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Wojska Polskiego 2, 62-620 Babiak wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Maciej Flasiński Usługi remontowo-wykończeniowe
ul. Wojska Polskiego 2, 62-620 Babiak wielkopolskie
Telefon
Maciej Flasiński Usługi remontowo-wykończeniowe

Informacje

Opis działalności firmy Maciej Flasiński Usługi remontowo-wykończeniowe w Babiak
Maciej Flasiński prowadzi firmę zajmującą się usługami remontowo-wykończeniowymi. Jej siedziba znajduje się w Babiaku, a obszarem działalności jest województwo wielkopolskie. Firma powstała w 2007 roku.
Produkty i usługi
Jednym z najważniejszych zagadnień, z którymi muszą zmierzyć się na etapie budowy albo remontu właściciele budynków jest zapewnienie odpowiedniej izolacji cieplnej. Niezadbanie o to prowadzi do strat ciepła i zwiększa koszty związane z eksploatacją, a latem prowadzi do nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń. Warto więc skontaktować się z firmą Macieja Flasińskiego. Przedsiębiorstwo od wewnątrz i od zewnątrz dociepla budynki za pomocą pianki PUR. Pianka poliuretanowa dzieli się na otwartokomórkową i zamkniętokomórkową. Nakładana jest natryskowo i dobrze przylega do powierzchni, dlatego można ją stosować na skosach i w trudno dostępnych miejscach. Pianka PUR używana jest w domach, budynkach użyteczności publicznej, a także chłodniach, budynkach rolniczych, zbiornikach i na statkach. Przedsiębiorstwo Macieja Flasińskiego oferuje przy jej użyciu:
-ocieplanie dachów,
-ocieplanie poddaszy,
-ocieplanie ścian,
-ocieplanie tarasów.

Poza docieplaniem wnętrz firma zajmuje się ich remontowaniem i wykańczaniem. Oferuje prostowanie ścian za pomocą gipsu oraz nakładanie tynków maszynowych. Ponadto pracownicy malują, wykonują suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych i tapetują. Mogą również układać ścienne i podłogowe płytki z różnych materiałów, w tym glazury i terakoty oraz montować panele podłogowe. Montaż obejmuje także okna wraz z akcesoriami i drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Wszystkie zlecenia realizowane są dokładnie, terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Macieja Flasińskiego znajdują się na stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z ocieplaniem wnętrz i innymi pracami wykończeniowymi najlepiej zadawać telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Maciej Flasiński Usługi remontowo-wykończeniowe z lokalizacji: Babiak świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie, kolski, Konin, koniński, turecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wiktor
Wykonują ocieplenia pianką PUR. Mogą w ten sposób zabezpieczyć poddasza i sufity.
A
Andrzej
Pianka PUR świetnie izoluje przed zimnem i hałasami.
M
Maciej
Specjaliści od ocieplania wnętrz. Polecam firmę.