Fotobudka Neo Dorota Maćkowiak

Fotobudka na Twoją imprezę

Organizacja imprez i konferencji
64-130 Dąbcze 21 wielkopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
607 706 149
Adres korespondencyjny
64-130 Dąbcze 21 wielkopolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Firma Fotobudka Neo należy do Doroty Maćkowiak i znajduje się w Dąbczu, w województwie wielkopolskim. Oferujemy Państwu niezapomniane atrakcje na imprezę weselną lub urodzinową. Fotobudka to coraz częściej wybierany pomysł przez organizatorów imprez okolicznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Fotobudka Neo to ciekawa atrakcja dla gości na każdej imprezie. Robienie sobie wspólnych zdjęć to niesamowita zabawa, sposób na integrację gości i oczywiście niezapomniana pamiątka, którą każdy może zabrać ze sobą do domu.

Z doświadczenia wiemy, że nie tylko dzieci i młodzież bawią się świetnie podczas korzystania z fotobutki. Również starsi chętnie uczestniczą w tej zabawie i uśmiechają się do obiektywu. Oprócz możliwości zrobienia sobie zdjęcia na miejscu, udostępniamy również śmieszne dodatki, którymi można się przyozdobić przed sesją. Urządzenie polecamy na takie imprezy jak:
- wesele,
- osiemnastka,
- sylwester,
- komunia,
- impreza firmowa.

Oferujemy także usługi DJ-a. Zjawiamy się na miejscu z własnym sprzętem nagłaśniającym i czynnie uczestniczymy w zabawie. DJ porwie do tańca wszystkich gości, dobierając muzykę tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Parom Młodym oferujemy usługę tańca w chmurze. Posiadamy odpowiednie urządzenia, które generują nieszkodliwy dym. Dzięki temu para podczas tańca wygląda tak, jakby unosiła się w obłokach. Wypożyczamy również napis Love, przy którym można robić sobie niezapomniane zdjęcia na weselu lub podczas sesji ślubnej.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Fotobudka Neo z Dąbczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
R
rafał
2019-09-10 17:04:57
profesjonalana obsługa i suuuper jakość zdjęć