Mechanika Samochodowa U Maria Pacholak Mariusz

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Wierzbowa 1, 64-420 Kwilcz wielkopolskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Telefon
606 396 986

Informacje

Firma Mechanika Samochodowa U Maria Pacholak Mariusz prowadzi działalność w branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kwilcz w województwie wielkopolskim.
Pracownicy Mechanika Samochodowa U Maria Pacholak Mariusz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 606 396 986
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Mechanika Samochodowa U Maria Pacholak Mariusz. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wierzbowa 1, 64-420 Kwilcz.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.5549N, 16.08576E. [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Mechanika Samochodowa U Maria Pacholak Mariusz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
G
Ggg
Polecam wszystkim
G
Gabi
Polecam współpracę z tą firmą, poprostu nie naciąga.
W
Wspaniałe
Polecam wszystkim
Z
Zadowolony
Polecam wszystkim, fachowa obsługa
W
wściekły
Masakra najgorszy mechanik w kwilczu nie umie się przyznać do swojego błędu nie umie naprawiać aut tylko jeszcze więcej je uszkodzić
X
Xxx
Nie polecam. Wszytko robione na partyzantkę. Są wkładane używane części, a nawet nie wymieniane. Lecz pieniądze są pobierane za „fachowa naprawę”
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.