Filtrowent sp. z o. o. sp. k.

Projektowanie, produkcja i montaż systemów odpylających

Wentylacja
64-300 Boruja Nowa 131A, woj. wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Filtrowent sp. z o. o. sp. k.
64-300 Boruja Nowa 131A, woj. wielkopolskie
NIP
7881997533
Telefon
Filtrowent sp. z o. o. sp. k.

Informacje

Opis działalności firmy Filtrowent sp. z o. o. sp. k. w Boruja Nowa
W Filtrowent zajmujemy się zagadnieniem odpylania powietrza. Firmę prowadzimy od 2007 roku, a nasze początki działalności w branży sięgają końca lat 90. ubiegłego wieku. Współpracujemy z klientami z Polski i z innych państw. Zakład znajduje się w Borui Nowej, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
W Filtrowent zajmujemy się oczyszczaniem powietrza. Działamy m.in. na zlecenie branży meblarskiej, zakładów spawalniczych, młynów, lakierni i producentów elementów z tworzyw sztucznych. Na przestrzeni lat opracowaliśmy niezawodne, wydajne i dostosowane do potrzeb klientów urządzenia i kompletne instalacje. Montujemy maszyny i systemy zarówno w budynkach, jak i poza nimi. Gotowe projekty modyfikujemy według indywidualnych potrzeb, np. zwiększając moc oraz poprawiając bezpieczeństwo w zakresie pożarów i wybuchów. Dostosowujemy w ten sposób instalacje do dyrektywy UE ATEX. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów, co zapewnia dużą wytrzymałość zakupionych u nas wyrobów. Ponadto na życzenie serwisujemy urządzenia i systemy. W ramach gwarancji i po jej zakończeniu dokonujemy pomiarów, przeglądów, konserwacji i napraw.

Oferta Filtrowent obejmuje:
-odpylacze cyklonowe i filtracyjne,
-odciągi przemysłowe,
-stoły szlifierskie,
-stanowiska robocze,
-ściany lakiernicze,
-wentylatory transportowe.

Mamy też przenośniki taśmowe i łańcuchowe, systemy rur, węże odciągowe i zbiorniki. Ponadto produkujemy bezpieczne silosy o różnej pojemności na trociny i zboża, a także dostarczamy zasuwy, klapy przeciwwybuchowe i zawory obrotowe. Klienci zamówią też u nas specjalne systemy do ładowania kontenerów, automatyczne klapy do kontenerów i automatykę do sterowania wszystkimi wymienionymi instalacjami i urządzeniami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty handlowo-usługowej Filtrowent! Dodatkowych informacji udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Filtrowent sp. z o. o. sp. k. z lokalizacji: Boruja Nowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe