Ek Elektroinstalatorstwo Klimatyzacja Waldemar Prętki

Instalacje elektryczne, klimatyzacja, oświetlenie ogrodowe

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Broniewskiego 21/1, 64-300 Nowy Tomyśl wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Ek Elektroinstalatorstwo Klimatyzacja Waldemar Prętki

Informacje

Opis działalności
Ek Elektroinstalatorstwo Klimatyzacja to firma znajdująca się w Nowym Tomyślu, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Waldemar Prętki. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się instalacjami od jakiegoś czasu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby móc służyć Państwu fachowym doradztwem i świadczyć usługi jak najlepiej potrafimy. Zaufało nam szerokie grono Klientów.

Oferujemy montaż instalacji elektrycznej i modernizację istniejącej instalacji. Zajmujemy się też zakładaniem oświetlenia ogrodowego, oświetlenia szafkowego i pod szafkowego.

Ponadto montujemy AGD do zabudowy.

Dla osób, które ciężko znoszą upału i chcą się ochłodzić proponujemy klimatyzację. Montujemy klimatyzacje podsufitowe i sufitowe, wolnostojące i monobloki bez jednostki zewnętrznej. Oferujemy również serwis i naprawę. Pomożemy dobrać odpowiednią klimatyzację. Zajmujemy się też jej odgrzybianiem i czyszczeniem.

Powierzoną nam pracę wykonujemy sprawnie i solidnie. Cenimy Państwa czas, dlatego jesteśmy terminowi. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, gwarantujemy korzystne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ek Elektroinstalatorstwo Klimatyzacja Waldemara Prętki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
P
Dariusz Pic
Kompetentny szybki pozostawiający czystą posprzątanom budowę biorąc porównywalnie niskie wynagrodzenie co pobiło to wszystko to termin realizacji jak ustaliliśmy był dotrzymamy