KarMarBud Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Mizgalski

Wykończenia pod klucz

Budowa i wykończenia pod klucz
64-610 Jaracz 16 wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię
KarMarBud Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Mizgalski

Informacje

Opis działalności
Firma KarMarBud powstała w 2016 roku. Siedziba znajduje się w Jaraczu, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Krzysztof Migalski.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa KarMarBud są prace remontowo-budowlane. Mamy szeroki zakres usług. Oferujemy kompleksowe wykańczanie wnętrz.

Remontujemy:
- domy
- budynki mieszkalne
- salony
- łazienki
- biura
- bloki
- klatki schodowe
- budynki gospodarcze

Nasza oferta zawiera wykończenia pod klucz. Tynkujemy, szpachlujemy, malujemy i tapetujemy ściany. Stawiamy ścianki działowe i zakładamy sufity podwieszane. Układamy glazurę, terakotę oraz płytki i panele podłogowe. Wykonujemy zabudowę rur i kabli. Wyrównujemy ściany, kładziemy gładzie gipsowe i fugujemy.

Montujemy drzwi. Zajmujemy się ociepleniem i adaptacją poddaszy. Podejmujemy się przeróbek murarskich. W zakres naszych usług wchodzi również biały montaż.

Wynajmujemy sprzęt ciężki. Oferujemy wykopy i inne roboty ziemne. Oprócz tego wykonujemy instalacje elektryczne. Zajmujemy się także hydrauliką.

Tworzymy solidną ekipę remontową. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Pracownicy mają dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży. To wszystko sprawia, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy remontowo-budowlanej KarMarBud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Adam
Polecam. Doświadczeni fachowcy, wszystko na czas

Słowa kluczowe