"Remo" Hale Stalowe Płyty Warstwowe

Hale stalowe, płyty warstwowe, płyta obornicka, konstrukcje stalowe, pianka PIR.

Konstrukcje stalowe
ul. Obornicka 1 A, 64-600 Kowanówko wielkopolskie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
600 210 061
Hale Stalowe - Budownictwo przemysłowe
600210061
hale@remo.pl
http://hale.remo.pl
Pawilony Handlowe
882013822
damian.lech@remo.pl
http://pawilonyremo.pl
Adres korespondencyjny
ul. Obornicka 1 A, 64-600 Kowanówko wielkopolskie

Informacje

O nas
Znajdujące się w Obornikach przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe REMO s.c. to firma rodzinna mogąca się poszczycić wieloletnią tradycją. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu płyt warstwowych dachowych oraz ściennych REMO (tzw. płyta obornicka), a także w rozmaitego rodzaju pracach budowlanych bądź montażowych. Od ponad 28 lat działamy na rynku, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość produktów oraz usług.

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja i montaż płyt warstwowych. REMO s.c może pochwalić się nowoczesną linią produkcyjną. Nieustanny rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom płyty warstwowe o bardzo wysokich parametrach użytkowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych monterów są gwarancją szybkiego, sprawnego i bezproblemowego montażu obróbek blacharskich i płyt warstwowych,a także wykończenia budynku w terminie.
Opis działalności
Producent płyt warstwowych. Kompleksowa realizacja hal stalowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na płyty warstwowe oraz generalne wykonawstwo lub realizację etapową hali stalowej. Zapoznaj się już teraz z ofertą na płyty warstwowe. W ofercie sprzedażowej posiadamy płyty styropianowe, poliuretanowe oraz z wełny. Świadczymy również usługi montażowe, ogólnobudowlane oraz renowacji i konserwacji istniejących obiektów niemieszkalnych.
Produkty i usługi
* Projektowanie

Wieloletnia współpraca z biurem projektowo-architektonicznym zaowocowała powstaniem zespołu konstruktorów-architektów optymalizujących konstrukcje stalowe.

* Konstrukcje stalowe

Zespół doświadczonych spawaczy wykona dla Państwa każdy rodzaj konstrukcji stalowej. Nasze konstrukcje stalowe zoptymalizowane są pod kątem zużycia stali.Nasza firma w ofercie posiada płyty warstwowe, blachy trapezowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykończenia hali stalowej.

KONSTRUKCJE STALOWE HAL

Koszt konstrukcji stalowej uwarunkowany jest szerokością obiektu, wysokością budynku, rodzajem zastosowanych rozwiązań (kratowa, pełnościenna, blachownica) oraz warunkami ppoż. Ponieważ w Polsce mamy kilka klas odporności budynku do których należy dobrać odpowiednie materiały ognioochronne. Kolejna różnice w cenie konstrukcji uwarunkowana jest ilością otworów. Pod każdy dodatkowy element (bramy, okna, świetlik) potrzebna jest dodatkowa ryglówka która podnosi ciężar a co za tym idzie cenę konstrukcji.

Posiadamy własnego konstruktora, dodatkowo współpracujemy z zewnętrzna firmą projektową.

Cenę jednostkową konstrukcji podaj się w kilogramach ponieważ tonaż szkieletu otrzymuje się po wykonaniu projektu.

Poniżej podaję szacunkowe ceny jednostkowe za konstrukcje typu pełnościennego:

• Wykonanie konstrukcji bez zabezpieczenia antykorozyjnego – 4,5; 5,50 zł/kg
• Malowanie konstrukcji farbami antykorozyjnymi + 0.7 zł/kg
- Cynkowanie ogniowe + 1zł/kg
- Montaż konstrukcji z transportem oraz umaszynowieniem 1,50-2 zł/m2

Jeżeli musimy pomalować konstrukcje farbami ognioochronnymi kwota jaką musimy wydać to około 2-3 zł/kg konstrukcji.

* Płyty warstwowe

W ofercie posiadamy trzy rodzaje płyt warstwowych:

- płyty styropianowe
- płyty poliuretanowe PUR/PIR
- płyty z wełny mineralnej.

Płyty warstwowe produkowane są na trzech liniach technologicznych - płyty dostępne są w trzech szerokościach: 1000, 1140, 1200 mm krycia w zależności od rodzaju płyty.
Marki i specjalizacje
W ofercie posiadamy trzy rodzaje płyt warstwowych: styropianowe, poliuretanowe, wełna mineralna - płyty standardowo produkowane są w okładzinie z powlekanej blachy stalowej istnieje możliwość na życzenie klienta wyprodukowanie płyt w okładzinie z blachy aluminiowej lub kwasowej (INOX). Do montażu płyt warstwowych oraz hal stalowychużywamy sprawdzonych i profesjonalnych produktów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń