Wooden Constructions Mariusz Mariak

Architektura ogrodowa, budynki i meble z drewna

Stolarze
64-630 Ninino 14a wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wooden Constructions Mariusz Mariak
64-630 Ninino 14a wielkopolskie
NIP
7631575179
Telefon
Wooden Constructions Mariusz Mariak

Informacje

Opis działalności firmy Wooden Constructions Mariusz Mariak w Ninino
Siedziba firmy Wooden Constructions Mariusz Mariak znajduje się w Nininie, w województwie wielkopolskim. W branży stolarskiej działamy z powodzeniem od dawna. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.
Produkty i usługi
Z drewna wykonujemy całe budynki i mniejsze elementy architektoniczne. Pracujemy szybko i z należytą dokładnością. Używamy w Wooden Constructions sprawdzonych materiałów, które są nie tylko estetyczne, ale również odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Dokładnie takie są domki, które budujemy. Wznosimy domki letniskowe parterowe i z poddaszem użytkowym. Obiekty wyposażone są w drewniane, drzwi, podłogi, ścianki działowe oraz schody. Dachy spadziste zapewniają spływanie wody i zapobiegają osadzaniu się śniegu.

Jako Wooden Constructions oferujemy również:
-domki narzędziowe,
-place zabaw dla dzieci,
-altany ogrodowe,
-zadaszenia tarasowe i nad wejścia,
-tarasy,
-wiaty,
-drewutnie,
-budy dla psów,
-garaże,
-elementy dekoracyjne do ogrodów.

Wykonujemy np. stojaki na okna i ozdobne studnie. Ponadto wytwarzamy z drewna meble ogrodowe do altan i na tarasy. Produkujemy huśtawki, stoły i ławki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Wooden Constructions! Więcej informacji o usługach stolarskich udzielamy telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Wooden Constructions Mariusz Mariak z lokalizacji: Ninino świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń