Pro-Mont Piekarski Sp.j.

ul. Spokojna 11a, 64-600 Oborniki wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
602 371 838
Adres korespondencyjny
ul. Spokojna 11a, 64-600 Oborniki wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma Pro-Mont funkcjonuje od ponad 25 lat i stale się rozwija. Jej głównym profilem działalności jest projektowanie, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych. Specjalizuje się także w montażu lekkiej obudowy płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej hal przemysłowo – produkcyjnych, pawilonów handlowych i usługowych, mroźni, chłodni, przechowalni, ubojni, mleczarni oraz przetwórni itp.
Opis działalności
Konstrukcje stalowe – to nasza specjalność! Zajmujemy się także budową hal i pawilonów handlowych. Wykonujemy usługi spawalnicze oraz cięcie i gięcie blachy.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje następujące rodzaje obiektów użytkowych:

- handlowe, gastronomiczne i usługowe (sklepy, pawilony, kioski, stragany, bary, pijalnie piwa),
- administracyjne (biura, portiernie),
- socjalne (stołówki, szatnie),
- sanitarne (umywalnie, szalety),
- ochronne (wiaty i przystanki autobusowe, pokrycia dachowe, zadaszenia miejsc za i wyładunkowych, tarasów i okien sklepowych),
- garaże i myjnie (do samochodów osobowych i ciężarowych),
- bramy idrzwi (przemysłowe, magazynowe, garażowe, sklepowe, piwniczne, do mieszkań itp.),
- usługowa prefabrykacja i montaż wszelkich konstrukcji stalowych z materiałów własnych i powierzonych,
- montaż obiektów również z materiałów częściowo lub całkowicie powierzonych.
UWAGA

Wszystkie obiekty spełniają warunki sanitarne i przeciw-pożarowe, a zastosowane materiały posiadają atesty i aprobaty wydane przez ITB, są tym samym dopuszczone do stosowania w budownictwie zgodnie z obowiązującymi przepisami i Prawem Budowlanym.

Rozbudowane zaplecze techniczne, nowoczesny park maszynowy i hala produkcyjna

Posiadamy hale produkcyjne w Obornikach o powierzchni 1080 m2 wraz z dużym zapleczem socjalno-magazynowym (następna hala 1200 m2 w trakcie budowy).

Dysponujemy samochodami do przewozu konstrukcji i płyt warstwowych, dźwigami samochodowymi o udźwigu do 28 ton i wysięgu 26 metrów oraz samochodami dostawczymi. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który pozwala nam prefabrykować konstrukcję stalową oraz wykonywać elementy stosowane przy montażu obiektów. Elementy kształtowe tniemy piłami taśmowymi, a pozostałe elementy konstrukcji stalowej z blach wypalamy najnowocześniejszą wypalarką cyfrową, plazmowo-gazową na gilotynach oraz najnowocześniejszą wykrawarką cyfrową.

Wszelkie elementy konstrukcji typu kątowniki, ceowniki, omegi itp. prefabrykujemy na własnych gilotynach i prasach krawędziowych. Praktycznie wszelkie konstrukcje stalowe prefabrykujemy samodzielnie bez jakiejkolwiek pomocy zewnętrznej.
Marki i specjalizacje
Okna stalowe
Usługi dźwigowe
Cięcie blach
Gięcie blach
Wiercenie blach
Wykrawanie otworów i cięcie
Elementy konstrukcji stalowej
Konstrukcje stalowe
Wypalanie blach
Cięcie plazmą
Budowa hal i chłodni
Finansowanie hal stalowych
Ubojnie i przetwórnie żywności
Pawilony handlowe
Certyfikaty
Pro-Mont to zespół doświadczonych fachowców, którym warto zaufać!

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klientów, które przejawia się nie tylko podczas odbioru wykonanych prac, ale także podczas przygotowania dla nas referencji. Wszystko to, sprawia, że stale rozwijamy nasze specjalizacje i oferujemy usługi na najwyższym, światowym poziomie.

Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnej firmy zajmującej się budową hal, chłodni, konstrukcji stalowych czy też cięciem lub gięciem blach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mirek
2019-01-29 07:50:26
Polecam firmę fachowcy!!!