Mechanika Samochodowa -Wulkanizacja Sławomir Zybała

Mobilne usługi mechaniczne i wulkanizacyjne.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kościelna 22, 63-405 Latowice wielkopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
576 588 317
Mechanika Samochodowa -Wulkanizacja  Sławomir Zybała

Informacje

Opis działalności
Sławomir Zybała Mechanika Samochodowa to firma zlokalizowana w Latowicach. Świadczymy mobilne usługi z zakresu mechaniki samochodowej oraz wulkanizacji, a także prowadzimy sprzedaż akcesoriów i kół samochodowych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są naprawy mechaniczne aut oraz ich poszczególnych akcesoriów, a także wulkanizacja. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta – poważny problem na trasie, czy po prostu niemożność wyjazdu z domu – wtedy pojawiamy się my. Funkcjonujemy aktywnie już od ponad roku, nieustanie rozwijając się i systematycznie poszerzając naszą ofertę.

W ramach naszej działalności proponujemy:

- wyważanie kół
- naprawa radia samochodowego
- usługi wulkanizacyjne
- mechanika aut dostawczych

Jak wspomnieliśmy wyżej, nasze usługi świadczymy mobilne i jesteśmy dostępni dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją różnych akcesoriów samochodowych, wśród których z pewnością można wymienić felgi, alufelgi oraz najrozmaitsze opony. Posiadamy także koła do samochodów osobowychoraz aut dostawczych. Zajmujemy się również spawaniem plastiku.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług oraz sprzedawanych przez nas części. Nasza firma to oferta kompleksowa i wszystkich naszych klientów możemy w ten sposób obsłużyć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Gość
Firma godna polecenia
K
Klient
Polecam
K
Klient
Polecam