Mar-Met Marcin Wawrzyniak

Naprawa maszyn i produkcja części - toczenie, frezowanie, spawanie

Obróbka metali
ul. Polna 3, 63-460 Nowe Skalmierzyce wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mar-Met Marcin Wawrzyniak
ul. Polna 3, 63-460 Nowe Skalmierzyce wielkopolskie
NIP
6222379492
Strona www
Telefon
Mar-Met Marcin Wawrzyniak

Informacje

Opis działalności firmy Mar-Met Marcin Wawrzyniak w Nowe Skalmierzyce
Mar-Met Marcin Wawrzyniak ma siedzibę w Nowych Skalmierzycach na terenie województwa wielkopolskiego. Firma została założona w roku 2013 i oferuje usługi z zakresu obróbka metali. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Obróbka metali to głównych obszar naszej działalności. Jako kadra firmy Mar-Met ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również zakładów pracy i przedsiębiorców działających w różnych gałęziach przemysłu. Na ich zamówienie produkujemy oraz regenerujemy części do maszyn i realizujemy takie usługi jak:
- toczenie stali,
- spawanie stali,
- frezowanie,
- zgrzewanie elementów metalowych,
- produkcja konstrukcji metalowych,
- naprawa konstrukcji metalowych.

Niemal wszystkie współczesne maszyny przemysłowe zbudowane są z niezwykle precyzyjnie wykonanych podzespołów. Do ich montażu używa się osi, wałów, łożysk, tulei, kół zębatych, przekładni, gwintów, śrub, tłoków i wielu innych detali składających się z wgłębień i żłobień. Te części zamienne wykonuje się właśnie, stosując najbardziej precyzyjne metody obróbki metalu oraz stali. W zależności od wymiarów i kształtu określonego elementu można go wytworzyć dzięki metodzie toczenia i frezowania. Nasza firma produkuje najróżniejsze podzespoły do maszyn przemysłowych i zapewnia wysoką powtarzalność każdego detalu, zgodnie z dokumentacją techniczną dostarczoną przez Klienta.

Jednak oprócz realizacji zamówień na bardzo małe i precyzyjne elementy, zajmujemy się również zgrzewaniem większych konstrukcji. Współczesne automaty i półautomaty spawalnicze umożliwiają łączenie materiałów metodą MIG/MAG i TIG. Jako specjaliści od obróbki metali jesteśmy w stanie wybrać odpowiednią technologię i zapewnić Klientowi wysoką jakość połączeń oraz spoin.

Zapraszamy do współpracy - firma Mar-Met w Nowych Skalmierzycach.
Zasięg działania
Firma Mar-Met Marcin Wawrzyniak z lokalizacji: Nowe Skalmierzyce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Aktualności

obróbka metali

25.01.2024

Obróbka metali CNC to nowoczesna technologia, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce, a jednym z wiodących przedsiębiorstw w tej branży jest Mar-Met z Nowych Skalmierzyc. Dzięki zaawansowanym maszynom i wykwalifikowanej kadrze, firma oferuje szeroką gamę usług związanych z obróbką metali, takich jak frezowanie, toczenie czy wiercenie, co pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wysoka jakość świadczonych usług oraz terminowość realizacji zleceń sprawiają, że Mar-Met cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów z różnych branż, takich jak motoryzacja, energetyka czy przemysł maszynowy. Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do współpracy przy obróbce metali CNC, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Mar-Met, która z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń