Ciesielstwo Dekarstwo

Dekarstwo, dachy i rynny, wynajem rusztowań,wypożyczalnia rusztowania.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Ogrodowa 11, 63-430 Raczyce wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
691 329 992
Adres korespondencyjny
ul. Ogrodowa 11, 63-430 Raczyce wielkopolskie

Informacje

O nas
Kompleksowe usługi dekarskie.Sprzedaż pokryć dachowych,rynien,więźby dachowej.
Opis działalności
Profesjonalne i kompleksowe usługi dekarskie w przystępnej cenie! Kompleksowe dekarstwo.Rusztowania.Wypożyczanie-wynajem rusztowań. Usługi dekarskie - pokrycia dachowe, konstrukcje dachowe, więźby dachowe, renowacje i remonty dachów, podbitki dachowe, montaż okien dachowych połaciowych, montaż rynien opierzeń, docieplenia poddaszy, demontaż dachówki, demontaż eternitu, pogotowie dachowe, więźba dachowa, wynajem rusztowań.
Produkty i usługi
Zakres działalności naszej firmy obejmuje świadczenie usług dekarskich oraz ciesielskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Do naszych zadań należy wykonawstwo pokryć dachowych, konstrukcji dachowych, więźb dachowych, przeprowadzanie renowacji dachów, wykonywanie podbitek dachowych, montaż okien dachowych połaciowych, a także montaż rynien opierzeń. Dodatkowo zajmujemy się docieplaniem poddaszy, demontażem dachówek, demontażem eternitu i wynajmem rusztowań. Specjalizujemy się również w wykonywaniu pokryć dachów spadzistych, płaskich i kopertowych.

Działamy również jako pogotowie dachowe, dlatego mogą być Państwo pewni, że usuniemy każdą usterkę dachu. Oferujemy nowe pokrycia dachowe. Używamy materiałów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. W sprzedaży mamy ogromny wybór pokryć dachowych, rynien i więźby dachowej. Chętnie podejmujemy współpracę z klientami, którzy działają w branży budowlanej.

Pokrycia dachowe wykonujemy przy pomocy dachówek, blacho dachówek, blach trapezowych, papy 3D i papy termozgrzewalnej. Podejmujemy się również renowacji dachów obiektów zabytkowych.

Drugim profilem naszej działalności jest wynajem rusztowań. Tego typu konstrukcje sprawdzą się podczas remontów, prac budowlanych i modernizacyjnych budynków. Istnieje możliwość wypożyczenia jednorazowo do 260 metrów rusztowania.

Zajmujemy się przygotowywaniem projektów i wizualizacji komputerowych dla klientów, załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, a także zapewniamy wsparcie techniczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Marki i specjalizacje
- nowe pokrycia dachowe
- remonty i renowacje dachów
- więźby dachowe
- krycie dachówką, balacho - dachówką, gontem, papą, papą 3D
- wypożyczanie rusztowań-pletak - możliwość wypożyczenia jednorazowo do 260 metrów rusztowania
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
W
Wiktor
2019-07-10 18:54:02
nie polecam
M
marcin
2017-02-27 19:23:00
Bardzo Polecam tą firmę.