PPHU Rejan Producent Art. Budowlanych Import-Eksport Renata Gabryś

Profesjonalna produkcja drzwi, okien i parapetów.

Drzwi
63-500 Myje 7e wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(62) 732 01 41
Adres korespondencyjny
63-500 Myje 7e wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rejan ma swoją siedzibę w Myjach, na terenie powiatu ostrzeszowskiego, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji okien, drzwi oraz rolet. Działamy od 2003 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim wysokiej klasy produkty oraz profesjonalna obsługa. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad piętnastu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- drzwi wejściowe
- drzwi tarasowe
- drzwi przesuwne
- okna PCV
- okna z profili LB

Dodatkowo zajmujemy się również produkcją rolet. Oferujemy roletki materiałowe wolnowiszące, a także roletki materiałowe w kasetkach. Oprócz tego wykonujemy różnego rodzaju parapety, w ramach których można wymienić parapety stalowe oraz parapety w okleinie PCV – Złoty dąb. Wszystkie nasze produkty to przede wszystkim niezawodność, funkcjonalność oraz wysokie walory estetyczne.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń